Wpis posłanki PO o rozwiązaniu PiS podbija Internet. "Jar Jar Binks polskiej polityki"

Posłanka PO Anna Wojciechowska udostępniła na Twitterze wpis, w którym spekuluje o rozwiązaniu Prawa i Sprawiedliwości. (fot. Facebook/Anna Wojciechowska)
Posłanka PO Anna Wojciechowska udostępniła na Twitterze wpis, w którym spekuluje o rozwiązaniu Prawa i Sprawiedliwości. (fot. Facebook/Anna Wojciechowska)
Anna Wojciechowska z PO udostępniła na Twitterze wpis, w którym wyjawia, że "w kuluarach plotkują o rozwiązaniu PiS we wrześniu". Post ten wywołał lawinę komentarzy w sieci, wielu internautów wyśmiewa posłankę.

Wpis Wojciechowskiej podbija Internet

— Czy to możliwe? W kuluarach plotkują o rozwiązaniu PiS we wrześniu — napisała Wojciechowska. — Sytuacja jest tak zła, że nie zdziwi mnie wprowadzenie stanu wyjątkowego. Pisowcy zaprzeczają, a więc to jest możliwe — twierdzi posłanka z PO.

Wpis ten szybko podłapali internauci, którzy chętnie komentowali słowa Wojciechowskiej. O komentarz pokusili się także m. in. politycy PiS.

— Najlepszą bronią przeciwko głupcom jest obojętność, milczenie. Stosując tę zasadę, o której napisała znana włoska dziennikarka z obojętnością pomilczę nad pani głupim tweetem — twierdzi Jan Mosiński.


— Nie wiem o jakich kuluarach mówi pani poseł, ale trochę niezręcznie dopytywać… — napisał wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk.

— Anna Wojciechowska to Jar Jar Binks polskiej polityki — twierdzi Krystian Majewski z PiS.


Z wpisu Wojciechowskiej zażartował także Radosław Fogiel, rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości.

— Cukier, mąka, paliwo, zapas kaszy i prenumerata gazety wyborczej. To Pani pomoże przeżyć w razie czego! — ironizuje Bogdan Rzońca, europoseł z ramienia PiS.RB

Czytaj też:

Problemy z identyfikacją poszkodowanych w wypadku w Chorwacji - wyjaśnienia ambasady

Oburzenie po raporcie Amnesty International. Organizacja zabiera głos

Większość Polaków nie chce powrotu obostrzeń koronawirusowych, ale wyborcy PiS chcą

Leandro Lo nie żyje. Mistrz świata w ju-jitsu zastrzelony przez policjanta

Lubię to! Skomentuj75 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka