Jacek Sutryk rozpalił media społecznościowe w komentarzach.
Jacek Sutryk rozpalił media społecznościowe w komentarzach.

Sutryk oglądał serial w samochodzie służbowym. "Nie za pieniądze trolla", "więcej mycia"

Redakcja Redakcja Samorząd Obserwuj temat Obserwuj notkę 42
Prezydent Wrocławia pokazał wyborcom, jak podróżuje służbowym samochodem. W trakcie jazdy Jacek Sutryk relaksował się przy seansie serialowym. Niektórym internautom nie spodobało się to, że włodarz miasta na Campus Polska Przyszłości jechał z osobistym kierowcą.

- A ja w drodze…Olsztyn, a następnie Trójmiasto. Szczegóły tego co będzie się działo podam Wam jutro z samego rana. Na razie po ogarnięciu materiałów i notatek, krótki wieczorny odpoczynek - ten niewinny wpis Jacka Sutryka wywołał niemałą burzę na jego Facebooku. Zaczęli do niego pisać użytkownicy, podpisani imieniem i nazwiskiem w profilach. 

"Panie Jerzy, mniej internetu, a więcej mycia" 


image

- Wrocław-Olsztyn dobre połączenie pociągiem! Polecam! - doradził Michał. O dziwo, Sutryk odpowiadał na tego typu uwagi. - To niech Pan sobie jeździ - odpisał. - Warto promować dobre środki komunikacji - kontynuował internauta. - To niech Pan sobie promuje i podziękuje mi, bo to jedyna okazja dla Pana, by zabrać tak szeroko głos - podsumował Sutryk.  

 

Czytaj: Inflacja się zatrzymuje? Glapiński: "Trudny moment, blisko punktu zwrotnego"

- A w jakim celu ta podróż i za czyją kasę. Fajna podróż za darmoszkę - docięła prezydentowi Wrocławia Katarzyna. - Na pewno nie za trola - nie dawał za wygraną samorządowiec. 

Na tym nie koniec. Jerzy zasugerował, że Sutryk udaje się na Campus Polska Przyszłości w okolice Olsztyna. - A ja panie prezydencie nieumyty 22 dzień przez opiekuna z MOPS-u. Jak długo jeszcze panie prezydencie? - zapytał. 

- To proponuję Panie Jerzy, mniej internetu a więcej mycia. Serdeczności posyłam - skomentował Sutryk. 

 

Sutryk na Campusie Polska Przyszłości

Jacek Sutryk jest jednym z włodarzy miast, zaproszonych przez PO na Campus Polska Przyszłości. Dziś w Kortowie weźmie udział w debacie pt. "To nie jest kraj dla młodych ludzi? Sprawczość, partycypacja, działanie. Samorządowa Debata Młodzieżowych Rad Gmin i Miast".

Oprócz prezydenta Wrocławia, w dyskusji wystąpią Magdalena Czarzyńska-Jachim (wiceprezydentka Sopotu), Vivien Rydz (Młodzieżowa Rada Miasta Wrocławia), Oskar Hofmok (Młodzieżowa Rada Miasta Łodzi), Konrad Zacharskki (Młodzieżowa Rada Miasta Olsztyna), Lena Gomuła (Młodzieżowa Rada Powiatu Starogardzkiego), Aleksandra Żurawska (Młodzieżowa Rada Miasta Sopotu), Paweł Marcinkiewicz (Młodzieżowa Rada Miasta Bydgoszczy).  

Czytaj:

Anwil wznawia produkcję. PKN Orlen uspokaja w komunikacie

Prorosyjski patostreamer zatrzymany. Policja wyciągnęła Wojciecha Olszańskiego z hotelu

Andrzej Duda krytykuje instytucje państwa. "Zadziałały chaotycznie i w sposób spóźniony"


GW


Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka