Groźny wypadek, auto dachowało. W środku podróżował znany generał

Kolizja drogowa i poszkodowany gen. Roman Polko. Fot. klobucka.pl
Kolizja drogowa i poszkodowany gen. Roman Polko. Fot. klobucka.pl
We wtorek doszło do groźnego wypadku na autostradzie A1 w kierunku Katowic, w którym samochód gen. Romana Polko dachował. Były dowódca GROM-u potwierdził wieści lokalnych mediów.

- Nic mi się nie stało. Lekko ramię skaleczyłem. Uderzyłem w naczepę ciężarówki. Przeprosiłem kierowcę za kłopot. Szkody są niewielkie - powiedział w rozmowie z WP gen. Roman Polko. Jak dodał, był trzeźwy, a pojazd posiadał ważne badania techniczne. 

Tusk zachwycony sondażem Kantar. "Nie odbiło mi, wygramy te wybory"

Jeden z kierowców zasłabł

Do dachowania samochodu generała doszło na wysokości 446 kilometra autostrady A1 w kierunku Katowic. "Generał w stanie spoczynku w wyniku zdarzenia nie odniósł żadnych obrażeń. Jak wynika z naszych ustaleń w zderzeniu brały udział dwa pojazdy w tym auto osobowe, którym podróżował Roman Polko, a także ciężarówka" - podawał lokalny serwis klobucka.pl. Dziennikarze serwisu, powołując się na wieści z policji, podali, że przyczyną wypadku było zaśnięcie za kółkiem. 

Wypadek na A1

"W samym zdarzeniu nikt nie ucierpiał i zakwalifikowano je jako kolizja drogowa. Autostrada jest w tym miejscu przejezdna, nie ma utrudnień" - informowała klobucka.pl we wtorek późnym wieczorem. 

„Terrorem Rosjanie chcieli osłabić morale Ukraińców, ale Ukraina nie da się zniszczyć”


GW

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości