Wyjątkowa loteria, którą wspiera Lewandowski. Każdy może zagrać

Ambasador akcji "Wygrywamy zaczyna się od WY" Robert Lewandowski. Źródło: Totalizator Sportowy
Ambasador akcji "Wygrywamy zaczyna się od WY" Robert Lewandowski. Źródło: Totalizator Sportowy
"Wygrywamy zaczyna się od WY” to akcja przewidziana dla graczy LOTTO, którzy mogą głosować na projekty dotyczące budowy, remontu bądź wyposażenia obiektu sportowego lub kulturalnego. Każda osoba, która dokona zakupu dowolnego produktu LOTTO za minimum złotówkę oraz zastosuje się do czynności wskazanych w regulaminie loterii promocyjnej może wziąć w niej udział. Głosujący za udział w akcji mogą otrzymać nagrody.

Robert Lewandowski ambasadorem kampanii "Wygrywamy zaczyna się od WY” 

Głosowanie jest kolejnym etapem konkursu Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej, któremu towarzyszy organizowana przez Totalizator Sportowy loteria promocyjna oraz ogólnopolska kampania Totalizatora Sportowego „Wygrywamy zaczyna się od WY” z udziałem Roberta Lewandowskiego jako jej ambasadora.


"Tylko w zeszłym roku, dzięki naszym klientom, przekazaliśmy na dofinansowanie polskiego sportu oraz kultury ponad 1,15 mld zł. To część misji społecznej Totalizatora Sportowego. Akcja >>Wygrywamy zaczyna się od WY<< jest rozszerzeniem tej fundamentalnej dla spółki działalności, dzięki czemu gracze LOTTO mają dodatkową możliwość wspierania tych dwóch ważnych dziedzin życia społecznego. Wszyscy głosujący mają szansę na wylosowanie wyjątkowych nagród, wskazując swoje ulubione obiekty, a więc Wygrywamy Razem!” – tłumaczy Magdalena Kopka-Wojciechowska, członek zarządu Totalizatora Sportowego.</p>

Jak wziąć udział w loterii? 

Głównymi warunkami wzięcia udziału w loterii jest zakup w kolekturze lotto.pl bądź w aplikacji mobilnej dowolnego produktu LOTTO za minimum złotówkę, a następnie należy zeskanować kod QR z kuponu promocyjnego lub wpisać go ręcznie na stronie www.gramywygrywamy.pl i wskazać wybrany przez siebie obiekt sportowy lub kulturalny. Swoją wygraną w loterii można sprawdzić od razu. Wśród nagród dostępnych dla głosujących graczy znajdują się m.in. piłki oraz koszulki z autografem Roberta Lewandowskiego.

Gracze mogą głosować na 80 projektów zlokalizowanych na terenie 16 województw. W wyniku wyboru graczy LOTTO zostanie utworzona lista rankingowa najbardziej pożądanych lokalnych inwestycji. Na jej podstawie Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej wskaże od 1 do 5 laureatów konkursu w danym województwie. Pula dofinansowania na jedno województwo wynosi 200 000 zł.

Laureaci konkursu i zwycięskie projekty zostaną ogłoszone 30 listopada 2022 roku przez Fundację LOTTO im. H. Konopackiej. Wyniki będzie można sprawdzić na stronach www.gramywygrywamy.pl oraz www.fundacjalotto.pl.

Okres sprzedaży produktów promocyjnych uprawniających do udziału w loterii trwa od 20 października 2022 r. do 18 listopada 2022 r. Udział w loterii poprzez głosowanie na wybrany obiekt sportowy lub kulturalny możliwy jest od 20 października 2022 r. do 20 listopada 2022 r. Organizatorem loterii jest Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

MP

Czytaj dalej:


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport