Święta u Małgorzaty Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Święta u Małgorzaty Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Święta u Małgorzaty Rozenek-Majdan – nie uwierzysz ile wydała na przystrojenie domu

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbardziej znanych gwiazd polskiego showbiznesu. W tym roku wraz ze swoimi synami oraz mężem, Radkiem Majdanem przeprowadziła się do przestronnego domu w Konstancinie-Jeziornie. Jak na perfekcyjną panią domu przystało, willa jest pięknie udekorowana i zachwyca swoim stylem. Gustowny wystrój w tej chwili uzupełniają świąteczne ozdoby, którymi "Perfekcyjna" pochwaliła się na początku grudnia na swoim instagramie.

Święta u Majdanów 

Jak możemy zobaczyć na filmikach wstawianych przez Małgosię Rozenek na instagramowy profil, celebrytka naprawdę dobrze zadbała o świąteczną atmosferę. Ozdoby bożonarodzeniowe, które możemy dostrzec, to między innymi dekoracyjne wianki z lampkami LED zawieszone na szybach i lustrze w salonie, świąteczne girlandy strojące balustrady, dzwonki, gwiazdy betlejemskie, a także świąteczne poduszki i mikołajowe skarpety z inicjałami domowników zawieszone na kominku. Nie zabrakło też domku z piernika, a przy kanapie stoi figurka renifera w złotym kolorze. 

"Jestem już taka szczęśliwa, że mój dom jest udekorowany. Tylko tyle mogę Wam zdradzić dzisiaj, że tematem przewodnim w tym roku są dzwonki" – mówi Rozenek. 

W centrum uwagi znajduje się oczywiście choinka, która naprawdę powala swoim wystrojem. Około dwumetrowe drzewko zostało przez Małgosię z rodziną ubrane w bombki i światełka, a na jej szczycie umieszczona została srebrna gwiazda. Jak prezenterka sama mówi, ma pewne obawy związane z obecnością choinki:

"To jej pierwszy dzień w naszym domu. Nie ukrywam, że trochę się martwię, czy ona wytrzyma do Wigilii. No, ale nie wyobrażam sobie innej choinki niż żywa. Ona wynagradza też tym zapachem i tym, że po prostu jest żywa". 

Zawrotne ceny bombek na choince 

Ciekawe jest jednak to, ile taka choinka mogła kosztować. Jak da się dostrzec, Rozenek swój zestaw bombek choinkowych kupiła od firmy sweetliving – cena jednej bombki w ich zestawach sięga nawet 140 złotych! Na instagramowych filmikach możemy dostrzec zaś, że choinka w domu Małgorzaty Rozenek, przy swoich dużych rozmiarach, może pomieścić i 50 bombek. Oznaczałoby to kwotę 7000 zł wydaną na same bombki, nie licząc tu ceny światełek i innych dodatków. Z nimi, wartość drzewka byłaby jeszcze wyższa. 

Poduszki, które Małgosia Rozenek pokazała, to limitowana edycja. Można doliczyć się ich dziesięciu, co przy ich cenie może oznaczać koszt nawet 2 tysięcy złotych. Dodatkowo, figurka renifera stojąca przy kanapie przypuszczalnie ma wartość ponad 260 zł. A to nawet nie wszystkie świąteczne bibeloty w domu!

Gdybyśmy policzyli łączną wartość wszystkich świątecznych ozdób, możliwe, że Małgorzata Rozenek-Majdan wydała na sam bożonarodzeniowy wystrój domu nawet kilkanaście tysięcy złotych! Możemy być pewni, że gwiazda nie oszczędzała przy tworzeniu świątecznej atmosfery.

"Witajcie w naszej bajce… gdzie #winteriscoming nabiera zupełnie nowego sensu" – pisze Rozenek w poście pokazującym bogato wystrojony dom. 

Internautom się nie podoba 

Co na to internauci? W komentarzach do jej filmików zamieszczanych na instagramie, trudno nie odnieść wrażenia, że nie każdemu podoba się taka rozrzutność przy obchodzeniu świąt. Małgosi Rozenek zarzuca się też życie na pokaz.

"Za dużo, sztucznie i smutno. Zresztą dokładnie jak pani M. Choinkę najlepiej ubiera się krótko przed świętami wtedy jest magia. No ale trzeba się pochwalić", "Czy w tym domu w ogóle ktoś mieszka?", "Wszystko na sprzedaż i całe życie na pokaz" – czytamy. 

Salonik 

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości