Roxie Węgiel robi karierę, ludzie ją uwielbiają. A tak próbują ją niszczyć w sieci

Kadr z teledysku "Ciche szepty" w wykonaniu Roksany Węgiel. fot. YouTube.com/Roxie Węgiel
Kadr z teledysku "Ciche szepty" w wykonaniu Roksany Węgiel. fot. YouTube.com/Roxie Węgiel
Roksana Węgiel, mimo, że dopiero skończyła 18 lat, jest zapracowana do limitu. Artystka jest w trakcie wydawania swojej drugiej płyty "13+5", ostatnio głośno zrobiło się o jej związku z 26-letnim Kevinem Mglejem, a w poprzednim roku żaliła się trudnościami z pogodzeniem szkoły i życia zawodowego. A do tego obecnie mierzy się z hejtem w internecie... "Czemu na wszystkich fotach wyglądasz jak laska na godziny?"

Roxie Węgiel pod ostrzałem hejterów

Roxie Węgiel ostatnio wydała nowy singiel pod tytułem "Ciche szepty". W teledysku do ciepło przyjętego utworu wystąpił jej 26-letni partner, Kevin Mglej. Ostatnio na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciami ze swoich ezgotycznych wakacji. Młoda artystka zimny i ponury styczeń postanowiła osłodzić sobie wyjazdem na Malediwy. 

"Wymarzone miejsce, wymarzony czas", piosenkarka pisze o wakacjach. Na zdjęciach wstawionych na Instagram, Węgiel pozuje w bikini na tropikalnej plaży. Rajska sceneria jednak nie spodobała się każdemu. Roxie w komentarzach otrzymała wiele bolesnych uwag.

"Czemu na wszystkich fotach wyglądasz jak laska na godziny?"

"Malediwy? ciekawe kto ci zasponsorował".

"No to teraz tylko czekać aż pójdzie pod skalpel i powiększy sobie piersi. Beznadziejne czasy gdzie chyba co druga laska idzie do chirurga poprawia sobie wszystko co może a potem wygląda jak pół kilo podwawelskiej. Mówią że mają kompleksy. Jakie kompleksy? Że wyglądasz naturalnie? Teraz już minęły czasy poprawiania się makijażem. On już nie wystarczy, wchodzimy o level wyżej."

Roxie Węgiel budzi kontrowersje

To tylko niektóre z przykrych komentarzy, jakie młode artystka otrzymała. Na nieuzasadniony hejt odpowiadają jednak fani Roxie i bronią gwiazdy. "Ale co niemal 30 letnia osobę obchodzi co kobiety robią ze swoimi ciałami?", "Jakie dziecko? Dorosła osoba. Poza tym ma zwykłe ubranie, w którym nie ma nic gorszącego", " Udanych wakacji, wyglądasz super", " Wypoczywaj kochana mega ci się należy!"

Przypominamy, że Roksana Węgiel jakiś czas temu głośno powiedziała o swojej wierze w Boga, czym części osób zaimponowała, a u części wzbudziła niechęć. Czy to stąd taki przyrost negatywnych komentarzy wobec młodej artystki?

Salonik

Czytaj dalej:


Lubię to! Skomentuj23 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura