Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. fot. Ralf Lotys (Sicherlich), CC BY 4.0
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. fot. Ralf Lotys (Sicherlich), CC BY 4.0

Największy polski bank postanowił zakończyć spekulacje. Chodzi o wpłaty na WOŚP

Redakcja Redakcja Finanse Obserwuj temat Obserwuj notkę 93
PKO BP wydał komunikat, w którym wyjaśnia kwestię prowizji od wpłat na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Klienci PKO BP mają powody do zadowolenia. Bank postanowił pójść na pewne ustępstwa związane z transakcjami dotyczącymi WOŚP.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. PKO BP o prowizjach od wpłat na WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W niedzielę 29 stycznia 2023 roku w wielu miastach w Polsce odbędzie się największa zbiórka środków, które pozwolą na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii mogących doprowadzić do sepsy. Jak co roku pieniądze będzie można przekazać wolontariuszom z puszkami i czerwonymi serduszkami charakterystycznymi dla WOŚP. Wpłat można dokonywać także za pomocą banków czy aukcji internetowych. Ze względu na spore zainteresowanie klientów takimi transakcjami PKO BP postanowił rozwiać wątpliwości związane z kwestią prowizji od wpłat na WOŚP.

PKO BP nie pobierze prowizji od wpłat na WOŚP

PKO BP zdecydował, że nie będzie pobierał prowizji i opłat od standardowych przelewów i wpłat gotówkowych na rachunek Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak czytamy w komunikacie, obejmuje to zarówno przelewy z kont prywatnych i firmowych jak i wpłaty gotówki w oddziałach i agencjach PKO BP.

Brak prowizji i opłat dotyczących wpłat na WOŚP będzie obowiązywał w PKO BP w okresie od 29 stycznia 2023 r. do 31 marca 2023 r.

Klienci PKO BP, którzy chcą wesprzeć WOŚP mogą zrobić standardowy przelew lub wpłacić pieniądze na rachunek z następującymi danymi:

  • FUNDACJA WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
  • ul. Dominikańska 19c
  • 02-738 Warszawa
  • mBank O.K/Warszawa
  • nr konta: 61 1140 1010 0000 5244 4400 1131

Salon24 w pełni popiera wspaniałą inicjatywę, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i zachęca wszystkich do wzięcia udziału w akcji. Razem możemy więcej.

SW

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka