Popularne rodzeństwo aktorów ma za sobą aż 8 lat urwanego kontaktu. fot. Fryta73, Flickr, CC BY-SA 2.0
Popularne rodzeństwo aktorów ma za sobą aż 8 lat urwanego kontaktu. fot. Fryta73, Flickr, CC BY-SA 2.0

Przez osiem lat nie mieli ze sobą kontaktu. W relacji braci Zdrójkowskich nastąpił przełom

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 4
Między rodzeństwem relacje potrafią być chłodne. Mimo wspólnego dorastania, nawet bliźnięta czasem idą w życiu zupełnie innymi drogami. Jednym z przykładów są Adam i Jakub Zdrójkowscy. Popularne rodzeństwo aktorów ma za sobą aż 8 lat urwanego kontaktu. Jak jest teraz?

Bracia Zdrójkowscy kochają się, ale nie są przyjaciółmi

Adam Zdrójkowski kojarzony jest głównie z występów w "Rodzince.pl" jako Kuba Boski, a Jakub Zdrójkowski z grania w komediach i jako aktor dubbingowy bajek. Bliźniacy zaczęli grać wspólnie w wieku 5 lat, ale to Adam zebrał większą rozpoznawalność. Jakub trzymając się wyraźnie z dala od medialnego szumu podjął studia psychologiczne. Skąd u braci wzajemna niechęć więc? Adam zdradził, że prawie doszło do bójki.

"Kochamy się jak bracia, ale właściwie nigdy nie byliśmy przyjaciółmi. Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat. Proponowałem wielokrotnie Kubie sparing na profesjonalnym ringu, ale na szczęście obyło się bez rozlewu krwi", Adam wyjawił w rozmowie z "Co za tydzień". Czy to charakter poróżnił braci?

Dowiedzieć możemy się też, że Adam i Jakub Zdrójkowscy mają dokładnie ten sam charakter. Obaj są uparci i cenią sobie swój indywidualizm. Jak widać, trudno z takimi cechami stworzyć zgrany zespół...

Relacje braci Zdrójkowskich uległy poprawie

W rozmowie dla "Faktu", Adam rozwijając wątek wyjawił,, że aktualnie ich relacje z Jakubem są w lepszym stanie. Jednym z czynników było zakończenie czteroletniego związku Adama z Wiktorią Gosiewską.

"Jestem na etapie rekonstrukcji mojej kariery i życia prywatnego. Przez ostatnie miesiące wiele się u mnie zmieniło. Zakończył się mój wieloletni związek, miałem swoje problemy. Nie było lekko. Brat przyszedł mi wtedy z pomocą". 

Sam Jakub zapewnił, że rodzina jest dla niego najważniejsza. 

"Mam nadzieję, że to dopiero początek mojej kariery, ale dla mnie priorytetem jest rodzina. Ona zawsze była, jest i będzie najważniejsza. Ciężko żyć z bratem, ale bez niego jeszcze trudniej", wyjawił Jakub. Dzięki Adamowi powrócił do show-biznesu, zajmując ostatnio trzecie miejsce w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Salonik

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości