Małgorzata Rozenek uważa, że jest coraz trudniej ze względu na inflację. Fot. Instagram
Małgorzata Rozenek uważa, że jest coraz trudniej ze względu na inflację. Fot. Instagram

Rozenek komentuje inflację i brak mieszkań. Sama mieszka w luksusowej wilii

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 6
Małgorzata Rozenek zdobyła się na komentarz w sprawie inflacji i trudnej sytuacji mieszkaniowej. Szczerze powiedziała też o tym, jak ciężko jest teraz polskim rodzinom. Sęk w tym, że sama mieszka obecnie w luksusowej willi. Celebrytka wyznała właśnie, kto za nią płaci.

Od kiedy Małgorzata Rozenek przeprowadziła się do willi, której właścicielem był Modest Amaro, nie przepuszcza okazji na podzielenie się z internetem swoim nowym domem. Celebrytka aktywnie dokumentuje życie w luksusowej posiadłości, chwaląc się w mediach społecznościowych wystrojem domu na Halloween, czy też Boże Narodzenie. 

Astronomiczny koszt wynajmu willi Rozenek

Jak ustalił w zeszłym roku "Super Express", miesięczny koszt wynajmu willi to około 30 tys. złotych! Rozenek jednak nie musi się tym przejmować. W rozmowie z "Faktem" wyznała, dzięki komu ma obecnie dach nad głową.

"To nie ja wynajmuję, tylko firma wynajmuje dla nas. Gdybym to miała robić ja, to nie wiem, czy w swoim rozsądku bym się na to zdecydowała.", rozwiała wątpliwości Rozenek. Mieszkanie prezenterki od dłuższego czasu było głośnym tematem w mediach, ponieważ utrzymanie posiadłości o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych nie należy do najtańszych.

Rozenek przy okazji postanowiła też poruszyć w wywiadzie poważne tematy. Powiedziała np. o trudnej sytuacji życiowej polskich rodzin: "Prowadzimy dom, w którym jest troje dzieci, więc to wszystko jest dla nas odczuwalne. Żyjemy w czasach, w których polskim rodzinom jest coraz trudniej". Dodała też, że w momencie zamieszkiwania luksusowej posiadłości w trakcie budowy jest jej nowy dom. 

Rozenek musi oszczędzać 

By przeżyć "na poziomie" w tych warunkach, przydatne okazują się jej umiejętności oszczędzania. Rozenek nie kryje, że umie sobie poradzić w każdej sytuacji:

"Mam takich swój wymarzony dom i on jest w trakcie realizacji i tu, jeśli możemy mówić o drożyźnie, to jest to temat rzeka i spore wyzwanie. Wbrew pozorom jestem osobą bardzo rozsądną i nie wydaję pieniędzy lekką ręką i nie trwonię ich bez sensu. Może dlatego, że pierwsze poważne pieniądze zaczęłam zarabiać, jak już byłam mamą i jak masz dzieci, to zawsze odruchowo myślisz, żeby najpierw zaspokoić ich potrzeby. Nie da się tego zrobić, jeśli nie szanuje się pieniędzy, także wiem, co to znaczy je oszczędzać" - podkreśla. 

W tej chwili nie wiadomo jednak, kiedy Małgorzata Rozenek przeprowadzi się ostatecznie do własnego domu. Na tę chwilę mieszkanie w willi wydaje się jej wystarczać... 


Salonik24

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj6 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości