Premier Mateusz Morawiecki, prezes PiS Jarosław Kaczyński. Fot. Twitter/PiS/Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz Morawiecki, prezes PiS Jarosław Kaczyński. Fot. Twitter/PiS/Mateusz Morawiecki

Premier i prezes PiS z wielkanocnymi życzeniami. Czego nam życzą

Redakcja Redakcja Święta, rocznice Obserwuj temat Obserwuj notkę 28
Premier Mateusz Morawiecki złożył w sobotę rano życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Wielkanocne życzenia świąteczne złożył także rodakom prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński.

Wielkanocne życzenia od premiera Morawieckiego

"Święta Wielkiej Nocy, to przede wszystkim czas nadziei i wiary w zwycięstwo życia nad śmiercią. Za nami trudny czas. Po dwóch latach pandemii przyszła wojna, a kończąca się zima napełniła polskie domy niepokojem o dostępność węgla, dostępność gazu, o rosnące ceny. Wszyscy solidarnie przez ostatnie miesiące pracowaliśmy, żeby chronić polskie rodziny przed efektami pandemii i skutkami wojny" - podkreślił szef rządu w krótkim nagraniu z życzeniami świątecznymi.

Jak zaznaczył, to co najtrudniejsze jest już za nami, a tegoroczne święta - dodał - przynoszą nadzieję na lepsze jutro.


"Życzy wszystkim, aby radość ze Zmartwychwstania wypełniła nasze domy. Abyśmy przeżyli te święta w zgodzie i wzajemnej życzliwości. Niech zmartwychwstały Chrystus przyniesie światu długo wyczekiwany pokój, a nasze serca wypełni nadzieją i radością. Życzę Wesołych Świąt Wielkanocnych" - powiedział Morawiecki.

Wielkanocne życzenia od prezesa Kaczyńskiego

Wszystkim Polakom chciałbym życzyć dobrych, szczęśliwych, błogosławionych świąt; chciałbym życzyć, by spełniło się marzenie o pokoju, spokoju, o rozwoju naszego kraju, o naszym umocnieniu we wszystkich wymiarach - powiedział w życzeniach z okazji Świąt Wielkanocnych prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Na profilu Prawa i Sprawiedliwości na Twitterze w sobotę rano zamieszczono życzenia Jarosława Kaczyńskiego z okazji Świąt Wielkanocnych.


"Zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, święta ukrzyżowania i zmartwychwstania Chrystusa, święta Odkupienia, Święta, które są pamiątką najważniejszego wydarzenia w dziejach ludzkości. Najważniejszego dla chrześcijan, dla katolików, ale najważniejszego także dla tych wszystkich, którzy rozumieją sens dziejów rodu ludzkiego. To święto jest ważne dla każdego indywidualnie, odnosi się do tej najistotniejszej perspektywy naszego życia, perspektywy zbawienia. Ale jest ważne także dla rodzin, rodzina Bogiem silna, tak mówił św. Jan Paweł II. I jest ważne dla narodu, dla naszej wspólnoty. Dla jej siły, dla jej zwartości, i co za tym idzie, dla jej przyszłości" - powiedział Kaczyński.

"Wszystkim Polakom, każdej polskiej rodzinie i każdemu indywidualnie chciałbym życzyć dobrych, szczęśliwych, błogosławionych świąt i chciałbym życzyć, by wszystkie marzenia państwa się spełniały, a przede wszystkim to marzenie o pokoju, spokoju, o rozwoju naszego kraju, o naszym umocnieniu we wszystkich wymiarach. Wszystkiego, wszystkiego najlepszego" - dodał prezes PiS. 


KW

Źródło zdjęcia: Premier Mateusz Morawiecki, prezes PiS Jarosław Kaczyński. Fot. Twitter/PiS/Mateusz Morawiecki

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj28 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Kultura