fot. Straż Graniczna/Canva
fot. Straż Graniczna/Canva

Widziałeś go? Zaginął strażnik graniczny, jest apel o pomoc

Redakcja Redakcja Policja Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
Dokładnie 22 kwietnia wyszedł z domu i dotąd nie wrócił. Bliscy i Straż Graniczna proszą o pomoc w poszukiwaniach. W Warszawie zaginął Karol Zysk, 38-letni strażnik graniczny. Ostatni raz widziano go przy ulicy Astronautów w dzielnicy Włochy ok. godz. 14.

- Po raz ostatni widziany był przy ulicy Astronautów we warszawskich Włochach. Prosimy o wszystkie informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny - apeluje stołeczna policja. 

Nie zabrał telefonu ani dokumentów 

Karol Zysk po opuszczeniu miejsca zamieszkania nie zabrał ze sobą ani dowodu tożsamości, ani telefonu. Nie powiedział też bliskim, dokąd się udaje. 

image


- W dniu 22 kwietnia 2023 r. (sobota) ok godz. 14:00, zaginął Nasz kolega - Karol Zysk. Karol wyszedł z domu nie informując bliskich dokąd się udaje. Od tamtej pory nie wrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nie posiada przy sobie telefonu oraz dokumentów pozwalających pozwalających na Jego identyfikację. Niestety nie ma dokładnych informacji w co był ubrany, gdy widziano go ostatni raz - precyzuje Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej w mediach społecznościowych.  


Charakterystyka zaginionego

Zaginiony ma ok. 178 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę , krótkie, ciemne włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w bluzę z kapturem koloru zielononiebieskiego, spodnie jeans i buty sportowe. Jeśli ktoś wie o okolicznościach zaginięcia Zyska, może zadzwonić pod całodobowy numer telefonu: 47 723-93-50.  


Fot. Zaginiony strażnik graniczny, Karol Zysk. źródło: Straż Graniczna/Canva

Zobacz: 

GWKomentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo