Sienna Weir (fot. Instagram)
Sienna Weir (fot. Instagram)

Świat mody w żałobie. Odłączyli gwiazdę od aparatury

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 8
Australijska modelka i finalistka Miss Universe z 2022 roku Sienna Weir zmarła w wieku 23 lat. Kobieta na początku kwietnia uległa wypadkowi podczas zawodów jeździeckich, w wyniku którego wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej.

Sienna Weir nie żyje

Wypadek zdarzył się 2 kwietnia w Windsor Polo Grounds w Australii. Koń, na którym jechała kobieta, zboczył z trasy, upadł, a następnie przygniótł swoim ciężarem 23-latkę. Weir w stanie krytycznym została natychmiast przewieziona do szpitala w Westmead, gdzie przez kilka tygodni przebywała w stanie śpiączki farmakologicznej. Rodzina modelki potwierdziła, że Sienna Weir, niestety, zmarła w czwartek 4 maja.


Kariera Sienny Weir

Sienna Weir była jedną z 27 finalistek ubiegłorocznego konkursu Australian Miss Universe. W wywiadzie dla Gold Coast Magazine, kobieta mówiła o swoich planach przeniesienia się do Londynu i kontynuowania swojej kariery w modelingu. Ukończyła Uniwersytet w Sydney z podwójnym dyplomem z literatury angielskiej i psychologii, a jej pasją było pisanie poezji.

— Przykładam dużą wagę do wyrażania siebie poprzez język, czy to czytanie, pisanie, czy mówienie, i jest to coś, co naprawdę chcę utrzymać zarówno poprzez moje zawodowe, jak i artystyczne działania — wspominała w wywiadzie.

Największa pasja Sienny Weir

Modelka podkreślała również, że jej pasją jest jazda konno. Weir uprawiała ten sport od trzeciego roku życia. Pomimo pracy jako modelka trenowała kilka razy w tygodniu, uczestniczyła też w różnych zawodach.

RB

(na zdjęciu: Sienna Weir / źródło: Instagram)

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj8 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości