Mark Owen (L), Howard Donald (Ś), Gary Barlow (P) / źródło: YouTube
Mark Owen (L), Howard Donald (Ś), Gary Barlow (P) / źródło: YouTube

Fani znanego zespołu nie mogą się nadziwić. "Kiedy stali się starzy?"

Redakcja Redakcja Muzyka Obserwuj temat Obserwuj notkę 4
Fani brytyjskiego boysbandu Take That byli zaskoczeni wyglądem członków zespołu, a w szczególności jednego z nich – Marka Owena. Wielu z nich twierdzi, że grupa jest "nie do poznania".

Take That – legenda brytyjskiego popu

Take That to brytyjski popowy boysband, który zasłynął na początku lat 90-tych. Wówczas w składzie zespołu znajdowali się również znany brytyjski piosenkarz Robbie Williams oraz Jason Orange.

Od 2014 grupa występuje jako trio, tworzone przez 55-letniego Howarda Donalda, 52-letniego Gary'ego Barlowa i 51-letniego Marka Owena. W trakcie swojej kariery grupa wydała osiem albumów studyjnych, oraz jedno EP. 

Przez cała swoją działalność zdobyli wiele nagród, m.in. BRIT Awards, MTV Europe Music Awards czy Q Awards.


Fani zdziwieni wyglądem członków grupy Take That

Fani zespołu za pośrednictwem mediów społecznościowych komentowali obecny wygląd członków grupy. Miłośnicy grupy dziwią się, że muzycy, a zwłaszcza najmłodszy z nich, Mark Owen, wyglądają "staro". Dostrzegalne było to podczas ich wywiadu w BBC z prezenterką Clarą Amfo, przed koncertem z okazji koronacji króla Karola III. 

— Nie mogę uwierzyć, że Mark Owen faktycznie wygląda znacznie starzej niż Gary Barlow i Howard Donald, podczas gdy jest najmłodszy z nich! — pisze jeden z internautów.

Jak zauważa brytyjski portal "Express", fanom nie przypadła do gustu nowa fryzura wokalisty, co przyczyniło się również do powstawania memów, udostępnianych przez internautów w mediach społecznościowych. Jeden z nich dodał zdjęcie królowej Camilli i króla Karola III, które opisał "Kiedy widzisz nową fryzurę Marka Owena".

— Mark Owen wygląda jak ta fajna ciotka Twojego kolegi, która dała Ci papierosa — czytamy na Twitterze.


"Kiedy Take That stali się starzy?"

Fani nie ograniczyli się jednak wyłącznie do komentowania wyglądu Owena. W komentarzach wskazywali, że wszyscy członkowie Take That "stali się starzy".

— Zawsze miło wiedzieć, że Gary Barlow postarzał się szybciej niż ja — pisze jeden z internautów.

— Kiedy Take That stało się stare? — pyta w mediach społecznościowych fan zespołu.

Mark Owen o występie na Koncercie Koronacyjnym

Z kolei sam Mark Owen podczas wywiadu skomentował przygotowania do występu podczas koncertu z okazji koronacji króla Karola III. Żartował, że przygotowania polegają na dwóch podstawowych krokach.

— Znamy piosenki, znamy słowa. To pomaga, jeśli znasz słowa do tego, co śpiewasz — mówił w rozmowie z BBC. Piosenkarz dodał, że "miło jest mieć Howarda Donalda i Gary'ego Barlowa obok niego na scenie" oraz, że wszyscy mogą "pomagać sobie tam na scenie".

— Nadal trochę się denerwujemy, ale jesteśmy naprawdę podekscytowani — powiedział Owen.


Koncert Koronacyjny

Koncert Koronacyjny z udziałem około 20 tys. członków publiczności zorganizowano, aby uczcić uroczystość koronacji Karola III w Opactwie Westminsterskim. Podczas wydarzenia, poza Take That, na scenie pojawili się m.in. Katy Perry, Lionel Richie czy Paloma Faith, Nicole Scherzinger, Olly Murs  i Andrea Bocelli, a także zespół złożony z członków Royal Ballet, Royal Opera, Royal Shakespeare Company, Royal College of Music i Royal College of Art. W czasie koncertu wyświetlone zostały też nagrane wcześniej skecze, w których wystąpili aktorzy Tom Cruise i Joan Collins, podróżnik Bear Grills, zaś piosenkarz Tom Jones opowiadał mało znane fakty na temat monarchii.

RB

(na zdjęciu: Mark Owen (L), Howard Donald (Ś), Gary Barlow (P) / źródło: YouTube)

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj4 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Kultura