Blanka podbija Eurowizję! A była obiektem zmasowanej krytyki

Redakcja Redakcja Muzyka Obserwuj temat Obserwuj notkę 13
Chociaż na Blankę spadł grad hejtu, teraz... wszyscy gratulują jej wspaniałego występu. Jeszcze niedawno tak wielu internautów atakowało polską reprezentantkę na Eurowizji. Czy naprawdę chodziło o jej umiejętności?

Chcieli ją wymienić na Eurowizję

Informacja o tym, że Blanka będzie reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji wzburzyła internautów. Byli bezlitośni wobec polsko-bułgarskiej wokalistki. Wystarczy spojrzeć na komentarze, które jako pierwsze wyświetlają się pod jej konkursową piosenką "Solo". Powód, przez który Blanka była mieszana z błotem, jednak zastanawia...: "To nie wybór Polaków a TVP i jurorów", "Wolimy dyskwalifikację naszego kraju niż żeby TVP decydowało za nas", To nie jest nasza reprezentantka tylko TVP!". 


To tylko niektóre z komentarzy, które można znaleźć pod piosenką "Solo" w wersji z krajowych eliminacji. Piosenkarka przez długi czas mierzyła się z hejtem; naciskano na nią nawet, by zrezygnowała z udziału w konkursie. Ta jednak nie poddała się i postanowiła zrobić wszystko, by jak najlepiej wypaść w półfinałach Eurowizji. One już za nami, a jej występ... Skradł serca publiczności! 


Występ Blanki odmienia sytuację 

Podczas emitowanych 11 maja półfinałów Blanka dała z siebie wszystko. Nie tylko wyjątkowa kreacja sceniczna wokalistki, ale i przemyślany układ taneczny sprawił, że publika pokochała artystkę. Na nagraniu z konkursu słychać, że w tłumie emocje dokazywały; refren "Solo" wybrzmiewał z gardeł tysięcy oglądających. Komentarze pod oficjalnym filmikiem z półfinałów na YouTube też sprzyjały piosenkarce:

"Byłam sceptycznie nastawiona, ale muszę przyznać, że nawet fajnie to wyszło"

"Widać naprawdę duży progres i ogrom pracy jaki włożyła żeby ten występ był udany. Szacunek za to że sie nie poddała i mimo fali hejtu trwała przy swoim"

"Podziwiam Blankę za wytrwałość, ogromna poprawa względem preselekcji i widać że jej zależało na tym aby jak najlepiej reprezentować Polskę mimo wszystko. BEJBA ICON".

I chociaż nadal znajdują się malkontenci, którzy Blance zarzucają kicz, brak talentu i przesadę, nie można odmówić jej ogromnego postępu. Czyżby mimo wszystko Polska miała w tym roku szanse na miejsce w finale konkursu? 


Salonik24

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj13 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Kultura