Zapewne jedno z ostatnich wspólnych zdjęć Justyny Kowalczyk-Tekieli z mężem z Kacprem, fot. Instagram
Zapewne jedno z ostatnich wspólnych zdjęć Justyny Kowalczyk-Tekieli z mężem z Kacprem, fot. Instagram

Justyna Kowalczyk w ogromnej rozpaczy. "Był moim wszystkim"

Redakcja Redakcja Alpinizm Obserwuj temat Obserwuj notkę 47
Justyna Kowalczyk-Tekieli opublikowała drugi wpis w mediach społecznościowych po tym, jak świat dowiedział się o jej potwornej tragedii. Sportsmenka straciła męża pod lawiną w Alpach. "Był moim wszystkim" - napisała na Instagramie.

Kacper Tekieli zginął w Alpach

Kacper Tekieli zginął w szwajcarskich Alpach. Przebywał tam ze swoją żoną Justyną Kowalczyk oraz dwuletnim synkiem Hugo.  Szwajcarska policja wydała oficjalny komunikat o śmierci Kacpra Tekielego. Służby poinformowały, że w środę 17 maja o 16:30 wpłynęło zawiadomienie o zaginięciu narciarza w Stechelbergu.

"Według informacji mężczyzna był sam na wycieczce narciarskiej w regionie Jungfrau. Miał wypadek w rejonie Rottalsattel z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn. Mężczyznę zlokalizowano w obszarze Rottal Couloir. Na miejscu stwierdzono zgon obywatela Polski" – przekazali funkcjonariusze policji.

O sprawie została zawiadomiona Prokuratura Okręgowa w Oberlandzie. Wszczęto śledztwo, które ma na celu wyjaśnienie dokładny przebieg wypadku oraz okoliczności zdarzenia.

Justyna Kowalczyk w ogromnej rozpaczy

Od południa do Justyny Kowalczyk zaczęły spływać kondolencje. Cała Polska jest wstrząśnięta tragedią jednej z ulubionych sportsmenek. Narciarka zamieściła po południu na Facebooku krótki wpis. „Był najcudowniejszy. He was the most beautiful Person in the world” - napisała. Wieczorem drugi wpis opublikowała na Instagramie. "Był moim wszystkim" - napisała, publikując zdjęcie, na którym ona i Kacper Tekieli są przytuleni i uśmiechnięci.


Pojawienie się przystojnego filozofa, alpinisty i instruktora górskiej wspinaczki sportowej Kacpra Tekielego wywróciło do góry życie Justyny Kowalczyk. Poznali się na kursie wspinaczkowym. Ich miłość była jak z bajki. Kacper Tekieli poślubił Justynę Kowalczyk 24 września 2020 roku. 2 września 2021 roku urodził się ich syn Hugo. Byli bardzo szczęśliwym małżeństwem.

ja

(Zdjęcie: Zapewne jedno z ostatnich wspólnych zdjęć Justyny Kowalczyk-Tekieli z mężem z Kacprem, fot. Instagram)

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj47 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport