Policja znalazła zwłoki mężczyzny na torze motocrossowym, fot. KMP Szczecin
Policja znalazła zwłoki mężczyzny na torze motocrossowym, fot. KMP Szczecin

Spalone ciało mężczyzny na torze motocrossowym. Spektakularny finał śledztwa

Redakcja Redakcja Śledztwa Obserwuj temat Obserwuj notkę 3
Na torze motocrossowym w Resku (pow. łobeski) w niedzielę wieczorem znaleziono zwęglone ciało mężczyzny. 43-latek miał wcześniej dzwonić do swojej dziewczyny i powiedzieć jej, że został porwany. Śledczy ustalili inną wersję - informują dziennikarze RMF FM.

Zwęglone ciało na torze motocrossowym

"Na torze motocrossowym przy ul. Polnej w Resku zostało znalezione ciało mężczyzny. Od wczoraj pod nadzorem prokuratury funkcjonariusze działają na miejscu, zabezpieczają ślady i monitoringi mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia, jak to ciało się tam znalazło" – przekazał rano p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Łobzie sierż. Szymon Martula.

Jak podała policja, mężczyzna był mieszkańcem Reska. Według informacji rmf24.pl, gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, zwłoki jeszcze płonęły. Policję zawiadomiła partnerka 43-latka. Miał jej powiedzieć, że został porwany, a sprawcy w bagażniku wiozą go do Reska, na teren toru motocrossowego.


Szokujące ustalenia śledczych

Specjaliści od kryminalistyki z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie zabezpieczyli ślady i nagrania z monitoringu na prowadzących na miejsce trasach. Ich ustalenie są szokujące - śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich - informuje RMF FM. Wszystko wskazuje bowiem na to, że 43-latek upozorował swoje porwanie. W rzeczywistości popełnił samobójstwo, podpalając się.

Według ustaleń dziennikarzy mogło chodzić o długi. Nieoficjalne informacje mówią, że znaleziono też testament i dyspozycje dotyczące wypłaty polisy.

UWAGA! Jeśli jesteś w kryzysie, depresji, masz problemy, skontaktuj się z osobami, które mogą pomóc. Możesz to zrobić np. dzwoniąc na bezpłatny numer 116 123.

ja

(Zdjęcie: Policja znalazła zwłoki mężczyzny na torze motocrossowym, fot. KMP Szczecin)

Czytaj także:

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo