Aneta Jagła (L), Adam Jagła (P), policyjny radiowóz na autostradzie (tło) / źródło: Policja Mokotów, Flickr
Aneta Jagła (L), Adam Jagła (P), policyjny radiowóz na autostradzie (tło) / źródło: Policja Mokotów, Flickr

Nowe fakty w sprawie zaginionego małżeństwa. Służby już są w drodze

Redakcja Redakcja Policja Obserwuj temat Obserwuj notkę 16
Policja poszukuje małżeństwa z Warszawy, o którego zaginieciu informowaliśmy w środę. Aneta i Adam Jagła wyszli ze swojego mieszkania na Mokotowie, zostawiając dwóch nastoletnich synów. Okazuje się, że para mogła przebywać w jednym z tatrzańskich schronisk — ustaliło nieoficjalnie RMF FM. Z kolei portal Onet.pl dowiedział się, o jakie dokładnie miejsce chodzi.

Zaginione małżeństwo przebywa w Tatrach?

Stacja RMF FM dowiedziała się, że funkcjonariusze są w drodze do schroniska w Tatrach. Wcześniej służby otrzymały informację, że przebywało tam dwoje dorosłych, którzy odpowiadają rysopisowi zaginionych oraz posiadają takie same imiona i nazwiska.

Z Onet.pl ustalił, że chodzi o schronisko Murowaniec na Hali Gąsienicowej. Jednonocny pobyt pary w tym miejscu potwierdzić miał potwierdzić portalowi jeden z pracowników tego obiektu. W rozmowie przekazał, że "kobieta i mężczyzna o takich danych personalnych oraz odpowiadających podanym rysopisom przebywali w schronisku". Małżeństwo miało zameldować się na miejscu w poniedziałek 22 maja. Jak wynika z informacji pracownika, para zachowywała się spokojnie i nie sprawiała problemów. 

— We wtorek, 23 maja wymeldowali się i opuścili schronisko. Nie wiemy, dokąd się udali — powiedział Onetowi jeden z pracowników schroniska.

Portal poinformował również, że według ustaleń portalu, policja otrzymała wcześniej informację o tym, że poszukiwani widziani byli w drodze do Morskiego Oka. Gotowość do pomocy w akcji poszukiwawczej zadeklarowali również ratownicy górscy z Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Tajemnicze zaginięcie w Warszawie

W Warszawie w nocy z soboty na niedzielę doszło do tajemniczego zaginięcia. 44-letnia Aneta Jagła, wraz z 49-letnim mężem Adamem Jagła wyszli z domu przy ul. Puławskiej, do którego jak dotąd nie wrócili. Para zostawiła dwóch nastoletnich synów. Według nieoficjalnych informacji małżeństwo miało zostawić im wiadomość.

Mokotowska policja poinformowała, że zaginieni wyszli z domu około północy, w nocy z dnia 20 na 21 maja. Funkcjonariusze zaznaczyli, że w sposób naturalny opuścili swoje miejsce zamieszkania i do dziś nie wrócili.

Funkcjonariuszka dodała, że małżeństwo miało zostawić dla synów wiadomość, w której życzyli dzieciom "powodzenia w życiu".

Policja prosi o pomoc

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje, które pomogłyby ustalić miejsce pobytu zaginionego małżeństwa. 

Kontaktować się w tej sprawie należy z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 pod numerem telefonu: 47 72 392 50 lub 47 72 392 52. Informacje można również przekazywać na adres e-mail: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl. Skontaktować się w tej sprawie można również z najbliższą jednostką policji lub pod całodobowym numerem 112.

RB

(na zdjęciu: Aneta Jagła (L), Adam Jagła (P), policyjny radiowóz na autostradzie (tło) / źródło: Policja Mokotów, Flickr)

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj16 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo