Adam Jagła (L), Aneta Jagła (P) / źródło: Policja Mokotów
Adam Jagła (L), Aneta Jagła (P) / źródło: Policja Mokotów

Rodzice dwójki dzieci po prostu nagle zniknęli. Zostawili wiadomość

Redakcja Redakcja Policja Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
W Warszawie w nocy z soboty na niedzielę doszło do tajemniczego zaginięcia. 44-letnia Aneta Jagła, wraz z 49-letnim mężem Adamem Jagła wyszli z domu przy ul. Puławskiej, do którego jak dotąd nie wrócili. Para zostawiła dwóch nastoletnich synów. Według nieoficjalnych informacji małżeństwo miało zostawić im wiadomość.

Zaginięcie małżeństwa w Warszawie

Mokotowska policja podaje, że zaginieni wyszli z domu około północy, w nocy z dnia 20/21 maja. Funkcjonariusze zaznaczyli, że w sposób naturalny opuścili swoje miejsce zamieszkania i do dziś nie wrócili.

— Nie wiemy, co było motywem i przyczyną opuszczenia mieszkania przez te dwie osoby. W miejscu zamieszkania pozostawieni zostali nieletni, dwaj chłopcy — powiedziała w rozmowie z Interią oficer prasowa mokotowskiej policji, asp. Iwona Kijowska. O zaginięciu pary mieli poinformować członkowie rodziny, którzy zaopiekowali się dziećmi.


Tajemnicza wiadomość dla dzieci

Funkcjonariuszka dodała, że małżeństwo miało zostawić dla synów wiadomość. Według nieoficjalnych informacji Onetu, mieli w niej życzyć dzieciom "powodzenia w życiu".

Wizerunek zaginionych

Policja opublikowała zdjęcia i opisy zaginionych. Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, masywną sylwetkę, długie włosy (fryzura typu bob). Prawdopodobnie posiada tatuaż z wizerunkiem pantery na lewym ramieniu. Może również nosić okulary korekcyjne. Kobieta prawdopodobnie posiada przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrana była na sportowo.

Adam Jagła ma 182 cm wzrostu, normalną sylwetkę, krótkie, szpakowate włosy, krótki zarost. Mężczyzna kuleje na prawą nogę. Podobnie jak jego żona, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu. Przy sobie posiadać może kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia również ubrany był na sportowo. 

Zobacz galerię zdjęć:

Aneta Jagła / źródło: Policja Mokotów
Aneta Jagła / źródło: Policja Mokotów Aneta Jagła / źródło: Policja Mokotów Adam Jagła / źródło: Policja Mokotów Adam Jagła / źródło: Policja Mokotów

Policja prosi o pomoc

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje, które pomogłyby ustalić miejsce pobytu zaginionego małżeństwa. 

Kontaktować się w tej sprawie należy z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 pod numerem telefonu: 47 72 392 50 lub 47 72 392 52.  Informacje można również przekazywać na adres e-mail: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl. Skontaktować się w tej sprawie można również z najbliższą jednostką policji lub pod całodobowym numerem 112.

RB

(na zdjęciu: Adam Jagła (L), Aneta Jagła (P) / źródło: Policja Mokotów)

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj7 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo