Natalia Janoszek (L), Krzysztof Stanowski (P) / źródło: YouTube, Instagram
Natalia Janoszek (L), Krzysztof Stanowski (P) / źródło: YouTube, Instagram

Głośno o Natalii Janoszek. "To największy kit w historii mediów"

Redakcja Redakcja Film Obserwuj temat Obserwuj notkę 21
Ostatni odcinek programu "Dziennikarskie Zero" na Kanale Sportowym poświęcony był aktorce z Bielska-Białej, Natalii Janoszek, którą polska widownia kojarzyć może z filmu "365 dni". Aktorka przekonuje, że zrobiła ogromną karierę w Bollywood. Krzysztof Stanowski stwierdził, że jej kariera jest zmyślona oraz nazwał ją "największym kitem w historii mediów".

Kim jest Natalia Janoszek?

Pochodząca z Bielska-Białej Natalia Janoszek to polska aktorka, która zasłynęła jako Polka, która zrobiła wielką i pełną sukcesów karierę w Bollywood – zagrała w filmach, takich jak "Dreamz" czy "The Green Fairy". Janoszek znana jest też z roli w filmie Barbary Białowąs i Tomasza Mendesa "365 dni". Aktorka wystąpiła również w programach "Taniec z Gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo".


Stanowski o tym, jak zostać gwiazdą

Kariera Natalii Janoszek budzi liczne wątpliwości wśród opinii publicznej. Temat ten poruszył w programie "Dziennikarskie Zero" na Kanale Sportowym Krzysztof Stanowski. Dziennikarz zarzucił aktorce, że zmyśliła swoją karierę, którą nazwał "największym kitem w historii mediów".

— Co trzeba zrobić w Polsce, żeby stać się gwiazdą? Odpowiadam - trzeba powiedzieć, że jest się gwiazdą — mówił Stanowski. — I to naprawdę wystarczy. Ludzie w pewnym momencie wam uwierzą, o ile nie uwierzyli od razu, ponieważ nikt nie byłby tak bezczelny żeby opowiadać o tym, że jest gwiazdą, podczas gdy nią nie jest — dodał.

"Najlepiej poprowadzony kit w historii"

Dziennikarz stwierdził, że nikt nie sprawdził tego, jak wyglądały sukcesy i droga Janoszek w Bollywood. Wskazał, że zdobyte przez nią nagrody przyznawane są "na nic nieznaczących galach", takich jak JIFFA (nazwa brzmiąca podobnie do festiwalu IIFA, organizowanego od lat w Indiach – red.), którą porównał do "rozdania dyplomów w Domu Kultury w Płońsku".

— Gdybyśmy chcieli przenieść karierę Natalii z Bollywood do Polski, to Natalia byłaby babką potrąconą na pasach w piątym odcinku „W11 Wydział Śledczy” albo byłaby woźną w 14. odcinku paradokumentu „Szkoła” — ironizował dziennikarz.

— Natalia Janoszek jest taką gwiazdą w Bollywood, jak zespół Bayer Full w Chinach, czyli ch** tam! — mówił. — Nikt jej nie zna. Jedno i drugie opiera się na opowieściach, których nikomu nie chciało się sprawdzić — twierdzi Stanowski.

— To najlepiej poprowadzony kit w historii polskich mediów. Nikt tak profesjonalnie nie zmyślił samego siebie, i tak sukcesywnie brnąc w to kłamstwo, nie doszedł tak daleko jak Natalia Janoszek — ocenił prowadzący "Dziennikarskiego Zera".

Cały program dostępny jest do obejrzenia na Kanale Sportowym w serwisie YouTube.


RB

(na zdjęciu: Natalia Janoszek (L), Krzysztof Stanowski (P) / źródło: YouTube, Instagram)

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura