(Aneta i Adam Jagła widziani na Słowacji. Fot. Policja Zakopane)
(Aneta i Adam Jagła widziani na Słowacji. Fot. Policja Zakopane)

Wiadomo co z zaginionym małżeństwem. TOPR przerwał poszukiwania

Redakcja Redakcja Śledztwa Obserwuj temat Obserwuj notkę 17
Od kilku dni policja oraz ratownicy TOPR poszukują małżeństwa z Warszawy, które zostawiło dwójkę swoich nastoletnich dzieci w tajemniczych okolicznościach. W czwartek nastąpił przełom w sprawie. Anetę i Adama Jagła z Mokotowa zarejestrowały kamery monitoringu na Słowacji.

Zostawili dwójkę nastoletnich dzieci 

W mediach od kilku dni głośno jest o zaginięciu małżeństwa z Warszawy. Aneta i Adam Jagła w nocy z 20 na 21 maja wyszli z mieszkania na Mokotowie zostawiając dwóch nastoletnich synów. Według ostatnich doniesień 44-letnia Aneta i jej 49-letniego mąż Adam przebywali w schronisku Murowaniec na Hali Gąsienicowej, ale przed przybyciem tam policji opuścili je.

Opuszczając w środku nocy warszawskie mieszkanie, rodzice dwóch nastolatków pozostawili list do dwóch nastoletnich synów. "Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni" - napisali. Zmartwiona rodzina, która zaopiekowała się dziećmi, zgłosiła zaginięcie pary na policję.


Przełom w sprawie. Małżeństwo jest na Słowacji 

W czwartek TOPR poinformowało, że poszukiwane małżeństwo z Warszawy, które zostawiło w mieszkaniu dwójkę nastoletnich dzieci, zostało nagrane przez kamery monitoringu na Słowacji. W związku z tym ratownicy zakończyli poszukiwania w Tatrach.

"W związku z informacjami, że poszukiwani zostali nagrani na monitoringu na Słowacji, TOPR przerywa działania" – napisał w komunikacie dyżurny ratownik Kamil Suder.

Para miała zostać nagrana przez kamery monitoringu jednego z pensjonatów w przygranicznym Zdziarze. 

W czwartkowych poszukiwaniach w rejonie czarnego szlaku prowadzącego z Hali Gąsienicowej wzięło udział ośmiu ratowników, dwa psy, trzy drony i załoga śmigłowca.


Policja prosi o pomoc 

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje, które pomogłyby ustalić miejsce pobytu zaginionego małżeństwa. 

Kontaktować się w tej sprawie należy z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 pod numerem telefonu: 47 72 392 50 lub 47 72 392 52. Informacje można również przekazywać na adres e-mail: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl. Skontaktować się w tej sprawie można również z najbliższą jednostką policji lub pod całodobowym numerem 112.

MP

(Aneta i Adam Jagła widziani na Słowacji. Fot. Policja Zakopane)

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj17 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo