Arkadiusz Głogowski (L), Anna Głogowska (P) / źródło: Instagram
Arkadiusz Głogowski (L), Anna Głogowska (P) / źródło: Instagram

Brat Anny Głogowskiej nie żyje. Tancerka dodała poruszający wpis

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 14
Tancerka Anna Głogowska straciła brata. Kobieta pożegnała go w poruszającym wpisie w swoich mediach społecznościowych. Wsparcia udzieliło jej wiele osób ze świata showbiznesu, w tym jej były partner, Piotr Gąsowski.

Kim jest Anna Głogowska?

Anna Głogowska od lat związana jest z teatrem i szkołami tańca. Znana jest m.in. z "Tańca z Gwiazdami". W przeszłości była w związku z Piotrem Gąsowskim, z którym ma córkę – Julię.

W połowie kwietnia Głogowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze ślubu brata.

— Julka właśnie sypnęła ryżem młodej parze na szczęście… Huuuraa! Nareszcie! Aneta i Arkadiusz Głogowscy — napisała tancerka. Teraz kobieta udostępniła te same zdjęcia w czerni i bieli.


Brat Anny Głogowskiej nie żyje

W niedzielę w nocy Anna Głogowska poinformowała swoich obserwatorów o śmierci swojego brata.

— Mój brat Arek miał najładniejszy uśmiech na świecie — napisała tancerka. Kobieta udostępniła również stare zdjęcie z bratem na swojej instagramowej relacji.

— Mój brat Arek... W 1992 roku każdy musiał umieć grać w karty — napisała.

Wsparcie dla Anny Głogowskiej

Pod wpisem Głogowskiej pojawiło się wiele słów wsparcia. Wśród nich znalazł się m.in. komentarz jej byłego partnera, Piotra Gąsowskiego.

— Aniu… jesteś dzielna, byłaś dzielna, będziesz dzielna… dobrze, że zdążyliście pogadać, powiedzieć sobie ważne rzeczy… Arek odszedł, z przeświadczeniem, że Go kochasz… że był dla Ciebie bardzo ważny… Dla Julci też… Zrobiłaś, co mogłaś, żeby Arek to poczuł… Przytulam, współczuję , wspieram…  — napisał.

— Kochana tak bardzo mi przykro. Moje najszczersze kondolencje, niech spoczywa w pokoju wiecznym. Tulę Cię bardzo mocno! — napisała aktorka Agnieszka Mrozińska.

— Aneczko ukochujemy mocno i z całych sił tulimy do serca. Wyrazy współczucia — napisała Elżbieta Romanowska.

— Ściskam mocno. Ania, nie mogę znaleźć teraz słów, gdybyś chciała porozmawiać, to jestem. Ściskam również mamę i Julkę — przekazała aktorka Kamila Kamińska.

RB

(na zdjęciu: Arkadiusz Głogowski (L), Anna Głogowska (P) / źródło: Instagram)

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj14 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości