źródło: PAP/Tomasz Gzell
źródło: PAP/Tomasz Gzell

Córka Korwin-Mikkego zatrzymana przez policję. Grozi jej długa odsiadka

Redakcja Redakcja Prawo Obserwuj temat Obserwuj notkę 38
Poważne kłopoty córki znanego polityka Konfederacji! Korynna (córka Janusza Korwin-Mikkego - red.) została zatrzymana przez policję. Kobieta była poszukiwana aż dwoma listami gończymi. Grozi jej teraz kilkanaście miesięcy za kratami.

Córka Korwin-Mikkego zatrzymana przez policję

W piątek po południu funkcjonariusze stołecznej policji zatrzymali Korynnę K-M. Córka jednego z liderów Konfederacji była poszukiwana aż dwoma listami gończymi. Kobieta zażądała od policjantów, by powiadomili jej ojca o zatrzymaniu – ustalił dziennikarz TVP Cezary Gmyz na Twitterze.


Korynna K-M. trafi do więzienia?

Policjanci zatrzymali 40-latkę w budynku znajdującym się w pobliżu siedziby Sejmu. Była poszukiwana w celu wyegzekwowania od niej kary pozbawienia wolności: jednego roku za prowadzenie pojazdu po odebraniu jej uprawnień i czterech miesięcy za naruszenie zakazu sądowego.Wiele więc wskazuje na to, że kobieta już wkrótce trafi za kraty.


Kobieta już wcześniej miała problemy z prawem. Chodziło o narkotyki.

Córka Janusza Korwin-Mikkego już w 2018 roku została skazana za posiadanie heroiny i jazdę autem bez uprawnień na 1,5 roku ograniczenia wolności oraz 30 godzin prac społecznych miesięcznie. Polityk skomentował wtedy w rozmowie z portalem Wp.pl, że jego córka "jest dorosła i to jej sprawa".

MB

(Źródło zdjęcia: Janusz Korwin-Mikke w Sejmie  Fot. PAP/Tomasz Gzell)

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka