(Ralph Kaminski sprzedaje klapki. Fot. Instagram/@ralphkaminski)
(Ralph Kaminski sprzedaje klapki. Fot. Instagram/@ralphkaminski)

Ralph Kaminski znalazł nowy biznes. Internauci są przerażeni

Redakcja Redakcja Moda i uroda Obserwuj temat Obserwuj notkę 49
Ralph Kaminski zasłynął w świecie showbiznesu przez swoje wymyślne i kolorowe stylizacje. Artysta postanowił z tej okazji skorzystać i wprowadził do sprzedaży klapki ze swoim wizerunkiem. Internautów przeraziła jednak cena za obuwie, co dobitnie wyrazili w komentarzach pod postem muzyka.

Ralph Kaminski sprzedaje klapki ze swoim wizerunkiem 

Ralph Kaminski przy okazji różnego rodzaju wydarzeń muzycznych pojawia się w dość wymyślnych stylizacjach. Tak było m.in. podczas gali przyznania Fryderyków 2023. Artysta zaprezentował się w sukni ślubnej. Jak się okazało, był to kostium z jego teledysku.


Kaminski postanowił wykorzystać sytuację, że jego stylizacje przykuwają uwagę. Z tej też okazji wprowadził do sprzedaży klapki ze swoją podobizną. – Ja z kebabem, albo ze świeżym, wyciskanym soczkiem. Zapraszam was. Bardzo limitowana ilość. Polecam serdecznie, pan Rafał Stanisław Kamiński – zachęca artysta. 

Cena robi wrażenie 

O ile fanom artysty spodobały się klapki, to niekoniecznie cena. Aby nabyć obuwie z podobizną Kaminskiego trzeba zapłacić 235 złotych. Swoimi przemyśleniami co do ceny, fani podzielili się pod postem muzyka. 

"Fajowe, ale nie za taką cenę"; "Cena smuci"; "Przepraszam ale ILE (spłukana jestem)"; "Fajowe, ale nie za taką cenę, nie za 235 zł. 35zeta to byłaby rozsądna cena"; "Tylko trochę tańsze niż mercz Harry'ego Stylesa" – piszą zasmuceni fani. 

MP

(Ralph Kaminski sprzedaje klapki. Fot. Instagram/@ralphkaminski)

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj49 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości