Fot. YouTube/Wideoportal
Fot. YouTube/Wideoportal

Magdalena Ogórek wystartuje z list PiS? Wymijająca odpowiedź

Redakcja Redakcja Wybory Obserwuj temat Obserwuj notkę 67
Media huczą o tym, że Magdalena Ogórek może powalczyć o poselski mandat z list Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach. Prezenterka TVP postanowiła wypowiedzieć się na temat plotek. Jej odpowiedź była jednak dość wymijająca.

Kariera Magdaleny Ogórek 

Magdalena Ogórek swoją karierę polityczną zaczynała z lewą stroną sceny politycznej. Przez trzy lata była szefową gabinetu Grzegorza Napieralskiego (SLD), a także pracowała w kancelarii prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. W 2015 roku postanowiła wystartować w wyborach prezydenckich, jednak bez sukcesu.

We wrześniu 2016 roku Ogórek została publicystką konserwatywnego tygodnika "Do Rzeczy”, a 3 listopada tego samego roku zaczęła współpracę z TVP Info, gdzie współprowadzi program "W tyle wizji", "O co chodzi", "W kontrze" czy "Arena". 


Ogórek może powalczyć o mandat poselski 

Media huczą od jakiegoś czasu, że Magdalena Ogórek może wrócić do polityki. Prezenterka miałaby powalczyć o poselski mandat z list PiS. Rzekomo Magdalena Ogórek ma otworzyć listę w rodzinnym Rybniku.

– Ani nie potwierdzę, ani nie zdementuję. Od takich spraw są sztaby wyborcze, a nie lokalni politycy – komentował w rozmowie z "Super Expressem" Bolesław Piecha, który w 2019 r. otworzył listę PiS w Rybniku.

Ogórek komentuje doniesienia 

O komentarz w sprawie Ogórek została poproszona przez serwis plejada.pl. – Jestem w tej chwili na ramówce Telewizji Polskiej i jest mi cudownie. Mam fantastyczne miejsce pracy, ogromnie się w tym miejscu pracy spełniam. Ja rozumiem, że jest sezon nomen omen ogórkowy, ale bardzo proszę, żeby te emocje kampanijne, czy emocje właśnie takiego sezonu, różnych plotek i ploteczek trzymać trochę w ryzach – powiedziała wymijająco. 

– Gorąco polecam wszystkie produkcje mojej stacji. Zapraszam oczywiście też na programy publicystyczne. I życzę wszystkim wszystkiego dobrego – dodała. 

MP

Fot. YouTube/Wideoportal

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka