Aleksander Kwaśniewski w "Kanale Sportowym". Fot. YouTube/Kanał Sportowy
Aleksander Kwaśniewski w "Kanale Sportowym". Fot. YouTube/Kanał Sportowy

Kwaśniewski w szpitalu. Były prezydent odwołuje spotkanie z sympatykami

Redakcja Redakcja Zdrowie Obserwuj temat Obserwuj notkę 38
Aleksander Kwaśniewski odwołał spotkanie z sympatykami podczas Festiwalu Miasto Słowa. Jak się okazało, musiał przejść operację w szpitalu. Córka byłego prezydenta, Ola Kwaśniewska, zdradza, że związany w przeszłości z Lewicą polityk przechodzi aktualnie rehabilitację.

Kwaśniewski odwołuje spotkanie z fanami 

Aleksander Kwaśniewski 27 sierpnia miał spotkać się podczas Festiwalu Miasto Słowa w Gdyni z czytelnikami swojej najnowszej książki. Administracja profilu Nagroda Literacka Gdynia wydała jednak niepokojące oświadczenie na Facebooku. 

"Jak poinformowała nas Pani Monika Rzepka, Dyrektorka Biura Aleksandra Kwaśniewskiego, ze względu na poważną operacje i przedłużającą się rehabilitację, Pan Prezydent musiał odwołać wszystkie zaplanowane wcześniej na sierpień i wrzesień wystąpienia" – czytamy na profilu. 

"Żałujemy, że nie dojdzie do tego spotkania, a za związane z tym faktem niedogodności serdecznie przepraszamy" – dodano. 


Córka prezydenta o stanie zdrowia 

O zdrowie ojca została zapytana przez "Fakt" Aleksandra Kwaśniewska. – Wszystko jest na dobrej drodze, dziękujemy za troskę. Rehabilitacja trwa, jesteśmy dobrej myśli. Nie jest to nic tragicznego, damy radę – powiedziała. 

Więcej informacji przekazała natomiast Monika Rzepka portalowi natemat.pl. – Nic się nie dzieje, był to planowany zabieg chirurgiczny, operacja kolana. Z tego powodu pan prezydent musiał odwołać swoją wizytę na Nagrodzie Literackiej, ponieważ się rehabilituje – uspokoiła dyrektorka biura prezydenta. 

MP

Aleksander Kwaśniewski w "Kanale Sportowym". Fot. YouTube/Kanał Sportowy

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości