Zdjęcie: Materiały partnera
Zdjęcie: Materiały partnera

Pasja muzyka – Bank Pekao jeszcze bliżej Młodych

Redakcja Redakcja Finanse osobiste Obserwuj temat Obserwuj notkę 0
W ofercie Banku Pekao S.A. pojawiła się możliwość zamówienia karty z wizerunkiem muzycznym oraz wybrania tła muzycznego w aplikacji PeoPay. Bank przygotował też bilety na koncerty oraz inne muzyczne nagrody, a wszystko to w ramach „PASJA MUZYKA: Jak nie teraz to kiedy dasz się porwać muzyce?”.

Muzyka pozytywnie wpływa na samopoczucie, pełni istotną rolę w życiu człowieka, dlatego dla Banku Pekao S.A. tak ważne jest wspieranie tej pasji. Wraz ze startem „pasji muzyki” nowi i obecni klienci Pekao mogą zamówić kartę do konta z wizerunkiem muzycznym oraz wybrać tło muzyczne w aplikacji PeoPay.

Dodatkowym bonusem dla posiadaczy karty „muzycznej” jest szansa na zdobycie aż 8000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Zebrane punkty o wartości 100 zł można wymienić na nagrody muzyczne, np.: bilety na koncerty, vouchery do sklepów oraz subskrypcje do platform streamingowych, słuchawki lub głośniki. Promocja trwa do 21.01.2024 r. Co więcej, klienci Pekao korzystający z programu Mastercard Bezcenne Chwile mogą szybciej odbierać nagrody i otrzymywać 2 punkty za każde wydane 50 zł kartą do konta i nawet 5 punktów za płatności kartą kredytową.

Korzyści z konta dla młodych

Klienci Banku Pekao S.A. którzy nie ukończyli 26. roku życia, mogą korzystać z konta bez opłat za jego prowadzenie, obsługę karty i wypłacają pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą za 0 zł (dot. prowizji pobieranej przez Bank Pekao). Wybór karty z niestandardowym wizerunkiem również jest darmowy.

– W Banku Pekao wspieramy młodych ludzi w odpowiedzialnym dorastaniu, pielęgnując przy tym ich pasje – mówi Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych. – „Pasja muzyka” to nie tylko możliwość wizualizacji karty płatniczej i aplikacji PeoPay. Jest to także szansa na wyrażenie siebie, swojego wewnętrznego muzycznego „ja”. Poprzez atrakcyjne promocje, chcemy inspirować i umożliwiać młodym pogłębianie swojego hobby w wyjątkowy i ekscytujący sposób – dodaje.

Koncert punktem kulminacyjnym promocji

Otwarcie konta w Banku Pekao łączy się z atrakcyjnymi promocjami i nagrodami. Biorąc udział w IX edycji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę” klient może otrzymać do 200 zł premii. Wystarczy otworzyć Konto Przekorzystne na selfie i spełnić pozostałe proste warunki, tzn. mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Polski i wykonać min. po 5 transakcji bezgotówkowych w każdym z trzech kolejnych miesięcy.

Personalizacja karty, aplikacji oraz bonusy to nie wszystkie niespodzianki oferowane przez Pekao. Punktem kulminacyjnym obecnej promocji jest koncert Jimek & Goście – Historia Polskiego Hip-Hopu II. Symfoniczny Rap na Śląskim. Wydarzenie odbędzie się 16 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bank Pekao jest jego Partnerem Strategicznym. Na scenie wystąpią ulubieńcy młodzieży, a oprawę muzyczną zapewni Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach.Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj Obserwuj notkę

Komentarze