fot. Facebook
fot. Facebook

Żebrowski zaatakował Kaczyńskiego. Pyta, czy prezes kiedyś się całował

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 203
Michał Żebrowski, aktor znany ze swoich lewicowych poglądów, kolejny raz niewybrednie uderza w partię rządzącą. Tym razem serialowy "Geralt z Rivii" zaatakował Jarosława Kaczyńskiego we własnej osobie. W tekście umieszczonym na social mediach zadał serię dziwacznych pytań. Docieka między innymi, czy... prezes PiS się kiedykolwiek całował!

Żebrowski atakuje Kaczyńskiego. Aktor zadaje intymne pytania

Michał Żebrowski, którego możecie kojarzyć choćby z ról w "Ogniem i mieczem", "Wiedźminie" lub "Na dobre i na złe", nie kryje swojej niechęci do obozu władzy. Aktor lata temu porzucił Kościół, aktywnie popiera LGBT+ a przy okazji wyborów prezydenckich w 2020 r. poparł swojego przyjaciela, Rafała Trzaskowskiego. Żebrowski grzmiał wówczas o rządzących: "Uczą nas nienawiści, pogardy i lenistwa. Mam dość!", mówiąc również, że wybory prezydenckie "pokażą, czy Polacy odrzucą chamstwo, głupotę i szczucie jednych przeciwko drugim". Najwyraźniej nie odrzucili, a przynajmniej nie zrobił tego sam Michał Żebrowski. Aktor zamieścił na swoim Instagramie post, w którym bez ogródek wyśmiał Jarosława Kaczyńskiego za kawalerstwo i bezdzietność.

"Polacy cierpią, ponieważ rządzi nimi niekochane dziecko, człowiek nieszczęśliwy. Czy Jarosław Kaczyński doświadczył w życiu miłości? Czy kiedykolwiek chodził z dziewczyną lub chłopakiem za rękę? Czy patrzył komukolwiek w oczy i czy w tych oczach widział własną przyszłość? Czy całował się z kimś do utraty tchu? Czy Jarosław Kaczyński doświadczył w życiu rodzicielskiego znoju wychowywania dzieci? Czytania latami dzieciom książek, przewijania ich, przytulania, karmienia, nieustannej troski i poświęcania dzieciom uwagi? Czy cieszył się w życiu cudem narodzin własnego dziecka? Czy był za własne potomstwo latami odpowiedzialny?" – Zaczął długą serię dziwnych pytań Michał Żebrowski.

"Czy Jarosław Kaczyński tańczył kiedyś w tłumie szczęśliwych ludzi na koncercie? Czy Jarosław Kaczyński palił kiedyś jointa?" - dociekał aktor.

Chociaż wpis rozbawił dużą część fanów Żebrowskiego, to nie każdy komentujący podzielał humor aktora. Jedna z Internautek zasugerowała nawet, że wyśmiewanie człowieka za brak powodzenia w sferze związkowej... może być szczuciem.

– Czuję niesmak. Nie jestem fanką Jarosława, ale to trochę szczucie, takie pytania mógłby sobie zadać każdy i pewnie mało znajdzie się osób, które udzielą "mile widzianych odpowiedzi" – brzmiał jeden z komentarzy.

Salonik

Fot. Michał Żebrowski. Źródło: Facebook.com

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości