źródło: Facebook
źródło: Facebook

Mocne słowa Dody o rodzicielstwie. Mówi, dlaczego nie chce zostać matką

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 46
Czy powinno się pokazywać swoje pociechy w social mediach? W ostatnim czasie coraz częściej można napotkać głosy sprzeciwu wobec praktyki "chwalenia się" dziećmi w internecie. Ten nośny temat podjęła też Doda w najnowszym odcinku podcastu Przemka Górczyka. Oprócz tego opowiada o rodzicielstwie.

Doda komentuje chwalenie się dziećmi w social-mediach

Chyba nikt z nas nie chciałby, żeby nasze zdjęcia z najmłodszych lat krążyły po sieci bez naszej kontroli i wiedzy. Nie tak dawno na Małgorzatę Rozenek-Majdan wylała się fala krytyki właśnie z tego powodu. Celebrytka swój profil na Instagramie po brzegi  wypełniła zdjęciami kilkuletniego synka, przez co wielu Internautów wytknęło jej skrajną nieodpowiedzialność. No bo skąd mamy pewność, co właściwie stanie się ze zdjęciami małego dziecka pozostawionymi w sieci bez żadnej ochrony? Ten trend publikowania fotek swoich pociech skrytykowała w najnowszym odcinku podcastu Przemka Górczyka Doda.

– Teraz w tych czasach dzieci widzą przed sobą iPhone'a zamiast twarzy matki. Jest taka obsesja na punkcie pokazywania swoich dzieci w social mediach, która powinna być moim zdaniem zakazana. Nie możesz o tym decydować za dzieciaka. Jest to pożywka dla pedofilów. To jest patologia! – grzmiała artystka.

Doda o macierzyństwie: Sama nie potrafiłabym tego dać

Nie jest żadną tajemnicą, że Dorota "Doda" Rabczewska nie jest zbyt pozytywnie nastawiona do wizji bycia rodzicem. W wywiadach wielokrotnie podkreślała, że nie zamierza mieć dzieci, a dodatkowo, jak powiedziała w podcaście Karola Paciorka: "prokreacja, czy urodzenie, czy w ogóle rozmnażanie się nie jest żadną sztuką". W podcaście Przemka Górczyka wyjaśniła, że jej podejście do rodzicielstwa bynajmniej nie wynika ze złego wychowania; Doda wyjawiła, że bardzo docenia mamę i tatę za zapewnienie jej dobrego dzieciństwa.

– Rodzice bardzo mnie kochali i kochają. Od dziecka bardzo mnie chwalili. Były też sytuacje, za które byłam ganiona, ale naprawdę byłam wychowywana w duchu pewności, bezwzględnej miłości i supportu
Skąd zatem jej niechęć do posiadania dzieci, możecie się zastanawiać. O to samo zapytał Dodę prowadzący programu.

–  Wiem, że sama nie potrafiłabym tego dać. Nie jestem moją matką, nie jestem jej kopią. Nie jestem też moim ojcem. Jestem zupełnie inną osobą. Nie jestem zdolna, by to wszystko powtórzyć. Praca matki to dożywotni rozp***dol - odpowiedziała artystka.

Salonik

Fot. Doda. Źródło: Facebook.com

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj46 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości