Donald Tusk. Fot. PAP/PAP/Przemysław Piątkowski
Donald Tusk. Fot. PAP/PAP/Przemysław Piątkowski

PiS ostrzega Polskę lokalną: Tusk was nie szanuje

Redakcja Redakcja Donald Tusk Obserwuj temat Obserwuj notkę 65
Według Donalda Tuska tylko ci, głosujący na PO, zasługują na rozwój i szacunek. To jest nieakceptowalne; rząd PiS nie pyta Polaków korzystających z 500 plus, na kogo głosują, nie uzależnia 13. i 14. emerytury od poglądów politycznych - podkreślił premier Mateusz Morawiecki w spocie PiS.

Niemiecka okupacja i zabory - "bycie pod wpływem kultury Zachodu"

„Słyszeliście? Czy Tusk nazwał niemiecką okupację i zabory byciem pod wpływem kultury Zachodu?” - pyta premier w nowym spocie PiS opublikowanym w środę w mediach społecznościowych.

Podkreśla, że „nie pierwszy raz Tusk obraża i dzieli Polaków na tych z »Polski A« i »Polski B«, na tych lepszych i tych gorszych”. „Według Tuska tylko ci głosujący na Platformę Obywatelską zasługują na rozwój i szacunek. To jest nieakceptowalne” - zaznaczył w spocie szef rządu.


PiS nie uzależnia swojej polityki społecznej od poglądów Polaków

Zaznaczył, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie pyta milionów Polaków korzystających z 500 plus, na kogo głosują, nie uzależnia 13. i 14. emerytury od poglądów politycznych.

„Miliony Polaków korzystają na polityce rządu Prawa i Sprawiedliwości i dlatego Tusk sieje nienawiść i powtarza kłamstwa. Dlatego też rząd Tuska bez skrupułów ustawił linię obrony Polski na Wiśle. On nie szanuje zwykłych ludzi, nie szanuje Polski lokalnej” - powiedział Morawiecki.

„Tylko Prawo i Sprawiedliwość może powstrzymać Tuska”

A co - jak dodał - „z Polską wschodnią według Tuska? Nic z Polską wschodnią - sami tak mówili. Jeszcze gorzej mówili” - dodał premier.

„Tylko Prawo i Sprawiedliwość może powstrzymać Tuska” - podkreślił na koniec Mateusz Morawiecki.


KW

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj65 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka