Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: Twitter/Polska Policja
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: Twitter/Polska Policja

Tragiczny wypadek na A4. Wyszła z auta i została śmiertelnie potrącona

Redakcja Redakcja Wypadki Obserwuj temat Obserwuj notkę 9
W poniedziałek doszło do tragicznego zdarzenia na autostradzie A4 między węzłami Łańcut i Przeworsk (podkarpackie). Pasażerka uczestnicząca w wypadku, wyszła z auta i została śmiertelnie potrącona przez inny samochód osobowy.

Tragiczna śmierć na autostradzie A4 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na autostradzie A4 między węzłami Łańcut i Przeworsk, gdzie samochód osobowy uderzył w barierki. W wyniku wypadku jedna osoba nie żyje. 


– W kierunku Przeworska jechały dwa pojazdy mercedes oraz seat. W pewnym momencie w tył jadącego seata uderzył mercedes. W wyniku tego uderzenia seat uderzył w bariery energochłonne i po odbiciu się zatrzymał się na pasie ruchu. Z pojazdu marki seat wysiadła 71-letnia kobieta i wtedy została potrącona przez inny pojazd marki Ford. Niestety zginęła na miejscu – wyjaśnił w rozmowie z RMF FM komisarz Wojciech Gruca KPP w Łańcucie.

Zablokowana trasa 

Autostrada w miejscu wypadku na wysokości Białobrzegów w kierunku Przeworska jest zablokowana. Jak poinformował dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, przewidywany czas trwania utrudnienia to około 3 godziny.

Podróżujący w stronę Korczowej kierowani są na drogę krajową 94. 

MP

Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: Twitter/Polska Policja 

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj9 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości