Zdjęcie: Materiały partnera
Zdjęcie: Materiały partnera

Majsteria – nowy serwis ogłoszeniowy z prostym dostępem do fachowców i specjalistów

Redakcja Redakcja Praca Obserwuj temat Obserwuj notkę 1
Każdy z nas, przynajmniej raz w życiu potrzebował pomocy w wykonaniu trudniejszej czynności. Może było to podłączenie pralki lub innego sprzętu AGD. Naprawienie komputera czy położenie lub cyklinowanie parkietu. Szukanie wykonawców usług z praktycznie każdej dziedziny jeszcze nigdy nie było tak proste. Niedawno swoją premierę w sieci miał serwis ogłoszeniowy Majsteria, łączący osoby potrzebujące fachowca ze specjalistami. Nowy portal zrzesza setki wykonawców z całego kraju. Sprawdź, czym się charakteryzuje jego funkcjonalność i – być może – podejmij wyzwanie.

O czym przeczytasz w artykule?

  • Portal z ogłoszeniami Majsteria – czym się wyróżnia?
  • Szybki dostęp do szerokiej gamy fachowców
  • Jak korzystać z portalu?

Portal z ogłoszeniami Majsteria – czym się wyróżnia?

W sieci znajdziesz wiele portali z ogłoszeniami, na których możesz dodać swoje zlecenia. Każdemu z nas zdarzają się bowiem sytuacje wyjątkowe lub nawet kryzysowe, gdy potrzebne jest szybkie i fachowe wsparcie specjalisty. Zdecydowana większość tego typu platform ma bardzo podobną konstrukcję. Jednak twórcy Majsterii przełamują dotychczasowe stereotypy. Stawiają na kompleksowe podejście i transparentną komunikację z supportem oraz samymi wykonawcami. Nowy serwis ogłoszeniowy jest również bardzo intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Zleceniodawcy mogą łatwo opisać, czego potrzebują i dodać zlecenie. W efekcie na podany adres mailowy otrzymają konkretne oferty od wykonawców posiadających odpowiednie kompetencje. Wygodne filtry ułatwiają zleceniobiorcom odnalezienie najlepiej dopasowanych ogłoszeń, a sami zlecający mogą korzystać z przejrzystego katalogu fachowców.

Co jeszcze wyróżnia Majsterię na tle podobnych portali? Z całą pewnością jest to uproszczony system płatności oraz 100% bezpieczeństwa transakcji. Zleceniobiorcy, aby otrzymać dostęp do konkretnego zlecenia nie muszą operować wykupionymi punktami. Stały – i warto dodać – niski abonament gwarantuje napływ zapytań ofertowych bez limitu. Ten portal z ogłoszeniami oferuje również funkcje płatności online, co dodatkowo ułatwia i zabezpiecza proces transakcji.

Szybki dostęp do szerokiej gamy fachowców

Majsteria zrzesza fachowców z przeróżnych branż. Wiele portali tego typu oferuje usługi specjalistów z wąskiego segmentu i ogranicza się m.in. do prac domowych, budowlanych czy zleceń związanych z transportem. Na tym portalu możesz dodawać ogłoszenia również z innych, bardziej wyspecjalizowanych kategorii. Są to m.in.:

  • reklama i marketing,
  • programowanie i IT,
  • prawo i finanse,
  • ogród i rolnictwo,
  • kultura i sztuka,
  • zdrowie i uroda.

Co ważne, każda z kategorii została również podzielona na szereg podkategorii, co jeszcze bardziej ułatwia odfiltrowanie odpowiednich zleceń i wyszukiwanie specjalistów. Taka różnorodność sprawia, że Majsteria to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić nie tylko podczas większych remontów czy nagłych awarii, ale także w codziennym życiu, gdy potrzebujesz wsparcia doświadczonego specjalisty lub jeżeli działasz w branży usługowej i chcesz rozpocząć współpracę np. jako freelancer.

Serwis Majsteria to gwarancja bezpieczeństwa. Duże znaczenie ma tutaj wiarygodność użytkowników i współpracowników. Twórcy Majsterii zadbali o to, aby zleceniodawcy mieli dostęp wyłącznie do solidnych i profesjonalnych wykonawców. Każdy z nich musi bowiem przejść weryfikację oraz wykupić stosowny abonament: miesięczny (do wyboru dostęp przez 1 miesiąc, 3 lub 6) lub roczny. Z kolei zleceniodawcy nigdy nie płacą (i ta funkcja zawsze będzie darmowa) za wystawienie swoich zleceń i mogą publikować je bez limitu. Nie bez znaczenia jest również sekcja zawierająca opinie o danych fachowcach. Zanim dokonasz ostatecznego wyboru, zdecydowanie warto się z nimi zapoznać.

Jak korzystać z portalu?

Korzystanie z portalu Majsteria jest niezwykle szybkie i proste. Samo dodawanie zleceń opiera się na dosłownie kilku krokach. Aby to zrobić, musisz oczywiście zarejestrować się w serwisie i zweryfikować swój numer kontaktowy. W dalszej kolejności wystarczy szczegółowo opisać zlecenie, dodać ewentualne załączniki (np. zdjęcia), wybrać miejsce oraz czas realizacji, określić budżet i gotowe – anons jest gotowy do publikacji. Co dzieje się dalej? Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz powiadomienie, gdy pojawi się nowa oferta, przygotowana specjalnie dla Ciebie.

Wszystkie zgłoszenia fachowców znajdziesz w jednym miejscu, co z pewnością ułatwi dokonanie ostatecznej selekcji i wybranie najlepszego wykonawcy. Możesz również skorzystać z drugiej drogi, czyli katalogu fachowców, którzy oferują swoje usługi zarówno jako firmy, jak i osoby prywatne i odezwać się do nich na własną rękę.

Jeśli jesteś specjalistą i poszukujesz nowych zleceń, intuicyjna wyszukiwarka Majsterii pozwoli wybrać Ci tylko te ogłoszenia, które są dostosowane do Twoich usług i dotyczą Twojego regionu. Pamiętaj, że możliwość przeglądania zleceń możliwa jest jedynie po zalogowaniu do portalu i wykupieniu abonamentu. Wybierając pakiet roczny za 685 zł, codzienny dostęp wyniesie Cię jedynie 1,87 zł (pozostałe ceny pakietów to: 1 msc – 119 zł, 3 msc – 290 zł, 6 msc – 480 zł).

Podsumowując, Majsteria to innowacyjny serwis ogłoszeniowy, który znacznie ułatwia proces znajdowania profesjonalistów i fachowców do różnego rodzaju prac i usług. Dzięki prostemu interfejsowi, szerokiej gamie kategorii oraz bezpiecznym transakcjom staje się on niezastąpionym narzędziem dla wszystkich, którzy poszukują wsparcia specjalisty niemal z każdej dziedziny. Poszczególne sekcje platformy są niezwykle przemyślane i przejrzyste, dlatego korzystanie z portalu jest wygodne i przyjemne. Warto przetestować.

Komentarze