fot. PAP
fot. PAP

Wielkie szczęście w rodzinie Bosaków. Parze z Konfederacji urodziło się dziecko

Redakcja Redakcja Konfederacja Obserwuj temat Obserwuj notkę 111
Krzysztof i Karina Bosakowie z Konfederacji doczekali się trzeciego dziecka. Małżeństwo polityków powitało w czwartek na świecie córeczkę - Emilię. Dziewczynka ze szczęśliwą mamą w niedzielę pojawiły się w domu - przekazał dumny Krzysztof Bosak na swoim Instagramie.

Nowy członek rodziny Bosaków. To ich trzecie dziecko

Trzecie dziecko państwa Bosaków przyszło na świat w czwartek, ale dopiero dzisiaj szczęśliwy ojciec podzielił się tą informacją na swoich mediach społecznościowych.

- Nasza córka Emilia narodziła się w czwartek i dziś przyjechała do domu! Mama Karina Bosak zdrowa, córeczka zdrowa, tata i synowie szczęśliwi Pozdrawiamy - napisał na Instagramie Krzysztof Bosak.  

Przypomnijmy, że Karina Bosak była w zaawansowanej ciąży w czasie niedawnej kampanii wyborczej, a i tak zdobyła mandat. 


Bosak odpowiada hejterom. Mówi o urlopie macierzyńskim

W komentarzach pod zdjęciem rodziny nie brakuje gratulacji. Część internautów zapytało jednak złośliwie, czy posiadanie trzeciego dziecka nie będzie sposobem na "ucieczkę" z Sejmu na urlop macierzyński i tacierzyński przez małżeństwo polityków.

- Serdecznie dziękujemy za wszystkie gratulacje! Dziś nie będzie mnie w żadnych mediach, pierwsza od dawna niedziela wyłącznie dla rodziny. PS. Informacja dla złośliwych: z Sejmu nie da się "uciec na macierzyński". Ustawodawca nie przewidział takiej możliwości — posłankom nie przysługuje urlop macierzyński - odpowiedział Bosak.

Karina Bosak: Będę przychodziła z dzieckiem do Sejmu

Karina Bosak zapowiedziała już wcześniej, że będzie przychodzić z niemowlęciem do Sejmu. Jej zdaniem, matki powinny mieć możliwość pracy z jednoczesną opieką nad małym dzieckiem.

- Traktuję ten mandat jako jakąś taką służbę, zobowiązanie. Nie widzę problemu w przychodzeniu z dzieckiem do Sejmu, będzie cały czas przy mnie. Umiem się zajmować dziećmi. To nie jest tak naprawdę problem - mówiła w wywiadzie udzielonym RMF FM.

MB

Fot. Karina i Krzysztof Bosak. Źródło: PAP/Tomasz Gzell

Czytaj dalej:


Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka