Zdjęcie: Materiały partnera
Zdjęcie: Materiały partnera

Dzień Singla: wydarzenie rabatowe poprzedzające Czarny Piątek

Redakcja Redakcja Styl życia Obserwuj temat Obserwuj notkę 2
Już pod koniec listopada będziemy świętować najbardziej wyczekiwane wyprzedaże w roku, które organizowane są z okazji Black Friday.

Czarny Piątek to jednak nie jedyny okres podczas jesieni podczas którego możesz kupić produkty w promocyjnych cenach. Świetne okazje cenowe będą czekać na Ciebie również z okazji Dnia Singla, który przypada na 11 listopada. 

Dzień Singla zwany również Dniem Podwójnej Jedenastki to bardzo popularne nieoficjalne  święto, które powstało w Chinach. Głównym celem tego dnia było świętowanie statusu panny lub kawalera. Data święta nie jest przypadkowo, 11.11 został wybrany ponieważ arabskie jedynki przypominają cztery pałki symbolizujące w języku chińskim osoby stanu wolnego. Istnieje parę teorii dotyczącej genezy powstania samego święta. Jedna z nich mówi, że historia Dnia Singla ma swoje korzenie na Uniwersytecie Nankińskim, gdzie każdego wieczora spotykała się grupa studentów, aby dyskutować o tym jak wyrwać się ze stanu kawalerskiego.

Podczas tych spotkań powstał pomysł, aby zorganizować dzień podczas którego będą celebrować status bycia kawalerem i jako datę wzięto 11 listopada ze względu na symbolikę liczb. Następnie święto zyskało popularność również na innych uniwersytetach jak i  w mediach społecznościowych. Niektórzy przywiązują tak dużą uwagę do symboliki liczb 11.11, że na przykład jedzą parę paluszków na śniadanie o godzinie 11:11, jedzą używając dwóch par pałeczek, czy idą spać o godzinie 11:11.

Obecnie jednak Dzień Singla to głównie święto komercyjne, podczas którego wiele sklepów i usług oferuje rabaty i promocje. Świętuje się również imprezami, randkami w ciemno, ale przede wszystkim właśnie zakupami. Jedną z platform gdzie znajdziesz wiele świetnych okazji cenowych jest witryna z kuponami BravoKupony.pl. BravoKupny.pl to platforma, na której znajdziesz kody rabatowe, dzięki którym możesz zaoszczędzić na zakupach w Internecie. Czekają tam na klientów oferty i kody promocyjne do różnych sklepów i marek. Dzięki bogatej ofercie na pewno każdy znajdzie interesujące oferty dotyczące zarówno produktów jak i usług.

Podczas promocji organizowanych z okazji Dnia Singla warto zwrócić uwagę na sprzęty takie jak laptop, tablet, telefon, smartwatch, czytnik jak i inne akcesoria, których używamy na co dzień. Produkty te mają stosunkowo wysokie ceny, dlatego też warto pomyśleć nad ich zakupem właśnie w okolicach Dnia Singla, kiedy  dzięki promocjom istnieje możliwość kupienia ich w bardziej przystępnej cenie. Wtedy nawet możemy rozważyć zakup lepszych modeli od renomowanych marek, płacąc za nierozsądną cenę.  

Dzień Singla to również świetny czas, ale zakupić nowe ubrania. Zamiast jednak szukać ubrań wykonanych w słabej jakości i z nie najlepszych materiałów, postaraj się znaleźć ciuchy, które ze względu na wysoką jakość  wykonania i dobrej jakości materiał starczą Ci na zdecydowanie dłużej, jak i będziesz odczuwał większy komfort w ich noszeniu. Ze względu na swoją jakość tego typu ubrania są zazwyczaj droższe od tańszych ubrań z sieciówek, więc Dzień Singla to świetna data na ich zakup, ze względu na promocyjne ceny obowiązujące w wybranych sklepach. Aby nie przegapić okazji cenowych organizowanych przez Wasze ulubiony marki, zapiszcie się do ich newslettera jak i dołączcie do darmowego newslettera BravoKupony.pl, dzięki któremu najlepsze okazje i kody rabatowe będą trafiały prosto na Wasze maile. 

Dzień Singla to również świetna data, aby przejrzeć oferty dotyczące rzeczy niematerialnych. Może zawsze chciałeś wybrać się w samotną podróż? Nie musisz od razu jechać na drugi koniec świata, możesz równie dobrze wybrać się w pojedynkę do jakiegoś miejsca w Polsce albo w Europie. Aby to zrobić w sposób ekonomiczny, wystarczy że poszukasz promocji na loty i noclegi jak i na atrakcje w danym miejscu. Dzięki temu spędzisz super czas nie płacąc za to znaczących kwot. Może również istnieje kurs czy warsztaty, na które od dawna chciałeś się zapisać? Dzięki Dniu Singla możesz znaleźć w promocyjnych cenach kursy fotografii, malarstwa, masażu, kursy językowe jak i wiele innych różnych usług, które pomogą Ci rozwinąć Twoje zainteresowanie jak i zdobędziesz dzięki nim nowe umiejętności jak i być może nowych znajomych. Nie przegap więc promocji i ofert organizowanych z okazji Dnia Singla i zakup już dziś w niższej cenie interesujące Cię produkty jak i kursy czy inne wydarzenia

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj2 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze