Onet pisał o związku Gabriela Seweryna z młodszym partnerem. Żukowska nie wytrzymała

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 110
Posłanka Anna Maria Żukowska ostro zareagowała w mediach społecznościowych, gdy przeczytała tekst Onetu na temat związku zmarłego niedawno celebryty Gabriela Seweryna z młodszym o 22 lata Rafałem Grabiasem. Portal podał, że "w 2000 roku rozpoczęła się ich wspólna przygoda". Problem w tym, że Grabias był wtedy 11-letnim dzieckiem.

Gabriel Seweryn był znanym projektantem mody, uczestnikiem programu TTV "Królowe życia", nazywany w środowisku "Versace z Głogowa" . 56-latek zmarł w środę w szpitalu w Głogowie. Wciąż nie milkną echa dramatu sprzed kilku dni - Seweryn dwie godziny przed śmiercią został przyjęty na SOR z bólem w klatce piersiowej. Prowadził też transmisję na Instagramie, w której mówił, że ratownicy z karetki odmówili mu pomocy. Zmarł z powodu nagłego zatrzymania krwi w organizmie.  

 

Śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła celebrytami

Partnerem projektanta mody był dużo młodszy, bo o 22 lata Rafał Grabias. "W 2000 r. rozpoczęła się ich wspólna przygoda. Wówczas Rafał Grabias, jeszcze jako młody chłopak poznał o 22 lata starszego Gabriela Seweryna. Panów połączyło zamiłowanie m.in. do mody" - podał kilka dni temu Onet. Tekst przeszedł bez echa. Aż do dzisiaj - bo sformułowanie o "wspólnej przygodzie", które odnosi się do wówczas 11-letniego dziecka, wywołało mnóstwo kontrowersji w mediach społecznościowych.  


- Wiedząc, że w chwili śmierci (w 2023 r.) Gabriel Seweryn miał 56 lat oblicz ile lat miał Rafał Grabias, gdy panowie rozpoczęli wspólną przygodę - czytamy na koncie "Odwrotność". 

 

"Onet normalizuje pedofilię"

Słowa oburzenia pod adresem Onetu skierowała posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska. - „Młody chłopak”. 11 lat. 11 lat to jest dziecko, niedojrzałe dziecko. Onecie, weź ty się w łeb puknij, bo normalizujesz najzwyklejszą w świecie pedofilię i grooming - napisała. 


 

Po wpisie posłanki Żukowskiej Onet zmienił treść artykułu, podając, że Seweryn poznał się z Grabiasem w 2008 roku, a nie 2000. - Zadzwonił do mnie red. Stankiewicz i mi wszystko wyjaśnił, że moje wpisy służą do ataków na Onet - przekazała parlamentarzystka. 


 

Fot. Gabriel Seweryn/Instagram/Canva

GWKomentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości