Marianna Schreiber dostała prosto w twarz. Zaszkodzi w kampanii mężowi?

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 27
Marianna Schreiber zarabia krocie na walkach freaków w Clout MMA. Na ostatnim "face to face" celebrytka dostała w twarz od agresywnej przeciwniczki o pseudonimie "Laluna". Tymczasem mąż Marianny Schreiber startuje w wyborach samorządowych na prezydenta Bydgoszczy.

Na konferencji przed walką Clout MMA odbyła się dyskusja między Marianną Schreiber a jej przeciwniczką, Małgorzatą Zwierzyńską, znaną pod pseudonimem "Goha Magical". Żona posła PiS ma na koncie jedną walkę w ramach "freakowej" federacji i to wygraną z Moniką Laskowską. Za jedno starcie zawodniczki otrzymują od 50 tys. po kilkaset tys. złotych. W pewnym momencie zrobiło się gorąco, bo na widowni przebywała Laluna Unique, uczestniczka show "Królowe Życia", która nie znosi Schreiber. Podczas ostatniego spotkania Laluna opluła celebrytkę i wyrzuciła jej z ręki telefon.  


Żałosny poziom dyskusji i rękoczyny na Clout MMA

Laluna weszła na konferencję i stanęła oko w oko ze Schreiber. - Jesteś jedną wielką hipokrytką i zakłamaną babą, która nie boi się hejtu i liczy tylko na to, by się wybić. Nie podjęłaś ze mną rękawicy, bo zarówno ty, jak i twój trener, Mirek Okniński, wiecie, że rozje...bym cię w pierwszej minucie - krzyczała dlugowłosa kobieta. - Pokaż jaja - rzuciła Laluna. - Zajmij stołek w Sejmie obok swojego męża, robisz mu wstyd i swojej rodzinie. Rozje...ś jego pierwsze małżeństwo, stajesz za ludźmi, którzy odbywają karę więzienia za znęcanie się nad kobietami. To ty jesteś największą patologią we freak fightach - dodała. 

Żona kandydata na prezydenta Bydgoszczy odparła, by Laluna na nią nie pluła. - Ale nie pluł na mnie. Bo mnie jeszcze HIV-em zarazisz - odparła Schreiber i w tym momencie otrzymała cios z otwartej ręki od rywalki. 

- Wczoraj miałam chyba najcięższy dzień w federacji Clout MMA. Nie ze względu na poziom przeciwników ale ze względu na ich liczbę. Ja rozumiem, że są pewne rzeczy których nie można akceptować. Nie chcę przytaczać konkretnych przykładów i zawodników, ale są pewne granice których ja staram się i będę starała nie przekraczać - robię to przede wszystkim dla siebie. Ale hello! Jeżeli ja jestem atakowana przez kilka osób na raz (6 osób w tym jedna uderzająca mnie na wizji i druga sugerująca, że mnie zgwałci) - w tym nawet przez samego włodarza to coś jest nie tak - relacjonowała skandaliczny incydent Schreiber. 

 


Wybory w Bydgoszczy - szanse Łukasza Schreibera 

Czy kariera Schreiber w sieci i na galach celebrytów zaszkodzi notowaniom jej męża? Łukasz Schreiber to były minister w rządzie Mateusza Morawieckiego. Teraz chce powalczyć o prezydenturę w Bydgoszczy. Co ciekawe, Schreiber jest popierany przez tamtejszy oddział Konfederacji. Faworytem do wygranej będzie obecny włodarz miasta, wystawiony przez Koalicję Obywatelską - Rafał Bruski. Z nim współpracuje też Lewica. 

Fot. Marianna Schreiber dostała w twarz na konferencji Clout MMA/X @Marianna Schreiber 

GW

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości