Kolejny wielki pożar w Polsce. Tym razem spłonęły autobusy

Redakcja Redakcja Wypadki Obserwuj temat Obserwuj notkę 61
W Warszawie w ostatnich dniach doszło do dwóch pożarów. W niedzielę był to kompleks handlowy przy ul. Marywilskiej i sortownia śmieci. W Bytomiu w nocy z niedzieli na poniedziałek na parkingu prywatnej firmy ogień zajął 10 autobusów.

Spłonęły autobusy

Do incydentu doszło w nocy na parkingu firmy przewozowej przy ul. Św. Elżbiety w Bytomiu. Na miejsce pożaru ruszyło 11 zastępów straży pożarnej z 38 osobami do pomocy w akcji. - Strażacy przyjechali na miejsce o. 2:30 w nocy. Szybko opanowali pożar - relacjonowali strażacy w mediach. Według TVN24, Bytomian budziły następujące po sobie wybuchy. 


Pożary w Polsce

Na terenie parkingu stało 60 autobusów. Ogień rozprzestrzenił się na 10 tam postawionych. Na szczęście, nikomu nic się nie stało. To już trzeci, ogromny pożar na terenie Polski w ostatnich kilkudziesięciu godzinach. W Warszawie pojawił się w niedzielę nad ranem w centrum handlowym kupców przy ul. Marywilskiej 44. Spłonęło aż 80 proc. powierzchni obiektu. W Wilanowie doszło do pożaru składowiska gabarytów oraz sortowni śmieci i materiałów budowlanych na Siekierkach. 

Fot. Świony 112/Facebook

GW

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości