Fot. Policja GOV
Fot. Policja GOV

Tragiczny wypadek z udziałem wojskowego pojazdu. Są ofiary

Redakcja Redakcja Wypadki Obserwuj temat Obserwuj notkę 2
Dwie osoby zginęły na Podkarpaciu w wyniku tragicznego wypadku z udziałem wojskowego jelcza. Kolejne dwie zostały ranne. Policja wyjaśnia szczegóły tragicznego zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Jadachy.

Tragiczny wypadek z udziałem wojskowej ciężarówki

Około południa, w miejscowości Jadachy w powiecie tarnobrzeskim, na drodze krajowej nr 9, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący seatem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej nie zatrzymał się przed znakiem "Stop", wjechał na drogę krajową i zderzył się z ciężarowym jelczem. Siła uderzenia była tak duża, że zarówno ciężarowy jelcz jak i seat zjechali na lewy pas ruchu i zderzyli się jeszcze z ciężarowym mercedesem.


W wyniku tego zdarzenia ranne zostały trzy osoby; 59-latek kierujący mercedesem oraz dwóch mężczyzn w wieku 30 i 35 lat, podróżujących jelczem.


Aktualizacja: Dwóch kierowców nie żyje

Na miejscu zginął kierujący seatem. To 33-letni mieszkaniec Nowej Dęby. Niestety, mimo wysiłku ratowników z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, nie zdołano uratować życia 59-latka, kierującego mercedesem.

Na miejscu pracują służby. Droga krajowa nr 9, jest całkowicie zablokowana. Zorganizowano objazdy. Funkcjonariusze wykonują oględziny pojazdów, miejsca zdarzenia oraz ustalają świadków. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17. Apelujemy do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę.

MB

Fot. Wypadek w Jadychach. Źródło: Policja Podkarpacie

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj2 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości