Prezydent Duda miał urodziny. Dostał oryginalne życzenia od celebrytów

Redakcja Redakcja Prezydent Obserwuj temat Obserwuj notkę 35
16 maja Prezydent Andrzej Duda skończył 52 lata. Z tej okazji kilka polskich celebrytek postanowiło złożyć mu "życzenia urodzinowe". W drwiących słowach o głowie państwa wypowiedziały się m.in. Paulina Smaszcz, Margaret i Katarzyna Bosacka. "Żeby nie ułaskawiał przestępców", "żeby się czegoś nauczył" - kpią bezlitosne dla głowy państwa gwiazdy.

Andrzej Duda skończył 52 lata

Andrzej Duda w czwartek skończył 52 lata. Do życzeń, które prezydentowi składało tego dnia wielu Polaków, dołączyło się także wiele znanych osób. Duża część gwiazd muzyki i telewizji w szczerych słowach życzyło głowie państwa pomyślności, jednak kilka osób postanowiło zadrwić z Dudy w dniu jego urodzin.

W wywiadach, które przeprowadził portal "Plotek" wypowiedziały się m.in. piosenkarka Margaret i prezenterka Małgorzata Rozenek-Majdan. Pierwsza z nich stwierdziła: "Andrzejowi Dudzie chciałabym życzyć, aby w końcu dowiedział się, że LGBTQ+ to ludzie", gwiazda TVN-u zaś odpowiedziała z przekąsem "Odpoczynku. Kadencja pana prezydenta się kończy i myślę, że po tych intensywnych kadencjach odpoczynek mu się należy... Tak samo, jak Polsce".  


Paulina Smaszcz wypomniała ułaskawienie

W język nie gryzła się też Paulina Smaszcz, która w dniu urodzin Andrzeja Dudy postanowiła odnieść się do niedawnej sprawy ułaskawienia Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego, nazywając ich "przestępcami". Dziennikarka skierowała do prezydenta takie słowa:

"Życzę mu z całego serca, żeby mimo przekonań politycznych, był dobrym, uczciwym człowiekiem i prezydentem, który ma być autorytetem w Polsce. W związku z tym, nie ułaskawiał przestępców, którzy zasługują na karę i potępienie. A prywatnie życzę panu prezydentowi, żeby był wspaniałym wzorcem ojca i męża, który wspiera kobiety: żonę i córkę".

Sarkazmu nie szczędziła też Katarzyna Bosacka, prezenterka znana z TVN-owskiego "Wiem co jem". W krótkich słowach skwitowała, że życzy mu, by "w końcu się czegoś nauczył", przekręcając jego słowa sprzed lat:

"Jako dziennikarka zajmująca się edukacją życzę panu prezydentowi, który, jak sam przyznaje, ciągle się uczy, by w końcu czegoś się naprawdę nauczył!" – stwierdziła Bosacka z okazji urodzin Andrzeja Dudy.  


Fot. Andrzej Duda w kampanii wyborczej 2020 r./Instagram

Salonik24 


Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka