n/z: Anna Mucha Dostawca: FOTON/PAP
n/z: Anna Mucha Dostawca: FOTON/PAP

Anna Mucha wdała się w pyskówkę z internautami. Poszło o wybory

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
Eurowybory już za nami. W niedzielę do urn stanęły miliony Polaków, a śmietanka polskich gwiazd oczywiście pochwaliła się swoim udziałem w głosowaniu. Niektórym celebrytom wyborcze emocje udzieliły się jednak trochę za mocno... Tak było w przypadku Anny Muchy, która wdała się w zażarte dyskusje z internautami.

Anna Mucha poszła na wybory i apeluje do Polaków, by też zawsze głosowali

W niedzielę do urn wyborczych stanęły miliony Polaków. Jak możemy zauważyć w sieci, emocje związane z głosowaniem udzielają się wielu rodakom. Jak zwykle nie zabrakło ich również ze strony celebrytów – już od dłuższego czasu gwiazdy show-biznesu odgrywają znaczącą rolę w polityce. Znane osoby zdecydowanie nie boją się głośno mówić o swoich poglądach. Do tego grona zalicza się Anna Mucha, dla której dzień eurowyborów był wyjątkowo emocjonalny. Chociaż aktorka z oczywistych względów nie mogła otwarcie powiedzieć, na kogo głosowała, na swoim Instagramie zamieściła wpis o treści:

"Zawsze jestem wzruszona kiedy idę głosować. Dokończ zdanie: głosuję, bo…, albo nie głosuje ponieważ… Tradycyjnie - dziękuję i uznanie dla członków Komisji w całej Polsce i za granicami" – napisała Mucha, dodając do posta krótki apel o treści "Głosuj! Vote" oraz zdjęcie z samych wyborów.


Dyskusja Muchy z internautami

Gdy fani aktorki zaczęli jednak tłumaczyć, dlaczego nie poszli w tym roku na wybory, ta wyraźnie oburzona zaczęła wdawać się z nimi w zażarte dyskusje. Gdy jedna z internautek napisała krótki komentarz o treści "Nie głosuję, bo to i tak nic nie da", Mucha odparła: 

– Przykro mi, że tak uważasz. Ja cieszę się, że dzięki mojemu głosowi Polska jest w Unii Europejskiej.

Inny z internautów dosadniej odpowiedział aktorce, dlaczego nie oddał głosu na żadnego z kandydatów, pisząc "Nie głosuję, bo te świnie tylko chcą się dopchnąć do koryta europejskiego i zarabiać w euro, nic nie robiąc. Darmowe przeloty, hotele, duże diety za 3 głosowania jakiś pseudo ustaw typu, że zakrętki mają być złączone, a nie osobno"... Wkrótce gwiazda skarciła go, odpowiadając:

– Zagłosowałam na kogoś, kto do tej pory mnie nie zawiódł – nie sprecyzowała jednak, o którego z kandydatów chodzi.

 n/z: Anna Mucha Dostawca: FOTON/PAP

Salonik

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości