Zarabiaj z Salon24

Redakcja Redakcja Crowdfunding Obserwuj temat Obserwuj notkę 127
Salon24 zaczynał pisać swoją historię jako platforma blogowa i mimo pewnych zmian, które zaszły w ostatnich latach, możliwość blogowania w naszym serwisie jest cały czas ważną „salonową” misją. Dlatego dziś, oddajemy w Wasze ręce nową funkcje blogerską, dzięki której nasi blogerzy będą mogli zarabiać na swoich treściach.

Współpraca z Suppi.pl

Salon24.pl nawiązał współpracę z serwisem Suppi.pl, platformą, która należy do Patronite. Dzięki stworzeniu specjalnej „wtyczki” dla twórców Salon24, blogerzy mogą w prosty sposób zbierać dotacje od czytelników i w ten sposób zarabiać na swoich wpisach.

- Marzyłem o tym, aby Salon24 stał się miejscem, w którym nasi blogerzy mogą zarabiać za wytwarzane treści - mówi Sławomir Jastrzębowski, właściciel Salon24.pl. - Cieszę się, że razem z uznanym partnerem jakim jest Patronite, udało nam się spełnić moje marzenie.

- Współpraca z Salon24 jest dla nas bardzo ważna, a nasz nowy produkt, Suppi, otwiera nowe możliwości wspierania niezależności na rynku wydawców internetowych - mówi Tadeusz Chełkowski, założyciel Patronite.pl.

Zbieraj dotacje bez prowizji

Wszelkie środki zgromadzone przez naszych blogerów za pośrednictwem Suppi.pl będą w całości należeć do nich. Ani Salon24, ani Suppi.pl nie będą pobierać prowizji od wpłat. Co więcej, od płatności na rzecz twórców nie będą pobierane opłaty administracyjne. Jeśli ktoś wpłaci blogerowi 10 złotych, cała kwota trafi na konto twórcy. Jeśli wpłata wyniesie 1000 złotych, na koncie blogera pojawi się dokładnie 1000 złotych. Wszystkie najważniejsze informacje możecie przeczytać na stronie naszego partnera: https://suppi.pl/faq

Jak zacząć zarabiać z Salon24.pl?

1. Zarejestruj się na platformie Suppi.pl (https://suppi.pl/rejestracja). Zajmie to nie więcej niż 3 minuty. Nadaj nazwę konta i je zweryfikuj.

2. Przejdź do ustawień swojego bloga na Salon24.pl i wejdź w zakładkę „Blog”. Pod oknem „motto bloga” pojawi się miejsce na wpisanie nicka z Suppi.pl. Po jego dodaniu i zatwierdzeniu, pod każdą notką oraz przy profilu pojawi się link do płatności na rzecz blogera.

image

                                                                  

Po Zapisaniu nowych ustawień na profilach blogerów oraz pod każdą notką pojawi się taka grafika, która będzie prowadzić do płatności na rzecz konkretnego blogera:

image

Aby jeszcze bardziej zachęcić Państwa do skorzystania z nowej funkcji, redakcja Salon24 założyła konto na Suppi.pl. Od dziś możecie wspierać nasz zespół drobnymi wpłatami, które pomogą w utrzymaniu naszego serwisu.

Zachęcamy do tworzenia unikalnych treści, podcastów, nagrań wideo i umieszczania ich na Salon24.pl. Teraz może się to Państwu dosłownie „opłacać”. Jednocześnie przypominamy o obowiązku przestrzegania naszego regulaminu i netykiety.


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj127 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka