Fot. Pixabay.com
Fot. Pixabay.com

Przerażeni pasażerowie Boeinga 737. Samolot na Okęciu uszkodzony

Redakcja Redakcja Wypadki Obserwuj temat Obserwuj notkę 16
Groźny incydent na warszawskim Okęciu. Operator schodów uderzył w skrzydło samolotu pasażerskiego, który miał polecieć na grecką wyspę Kos. Boeing 737 został poważnie uszkodzony. Pasażerowie zostali przeniesienie do innej maszyny.

Wypadek na Okęciu. Pasażerowie musieli czekać 8 godzin

Sprawę z niebezpiecznym incydentem w tle opisało radio RMF FM. Dziennikarze donoszą, że samolot lecący na grecką wyspę miał wystartować o godz. 8.10. Tak się jednak nie stało. Operator obsługujący samochód ze schodami do samolotów huknął pojazdem w skrzydło maszyny tuż przed jej startem.

- Byliśmy już na pokładzie, kiedy nagle poczuliśmy mocne szarpnięcie - relacjonowała jedna z pasażerek.

Uszkodzenia samolotu były poważne. Pasażerowie zmierzający do Grecji musieli opuścić samolot. Maszyna nie nadawała się do lotu. Po 8 godzinach udali się oni w dalszą podróż innym samolotem.


Seria incydentów na warszawskim lotnisku

Radio przypomina, że w ostatnich dniach na tym samym lotnisku doszło też do kilku innych przykrych dla podróżujących turystów incydentów.

Głośno jest o czwartkowym incydencie związanych z zachowaniem jednego z biur podróży.  Około 180 turystów miało wylecieć z Warszawy na wakacje do Egiptu. Ponad dobę przebywali oni na lotnisku, narzekając na brak jakiegokolwiek kontaktu z organizatorami wycieczki.

MB

Fot. Samolot na lotnisku, zdjęcie przykładowe. Źródło: Pixabay.com

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj16 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości