Paliwo z Orlenu taniej za akcje.
Paliwo z Orlenu taniej za akcje.

Tańsze paliwo za akcje. Nowy program lojalnościowy PKN Orlen

Redakcja Redakcja Paliwa Obserwuj temat Obserwuj notkę 29

PKN Orlen kieruje do inwestorów indywidualnych specjalny program lojalnościowy. Posiadacze akcji Orlenu zatankują za 10-15 gr. na litrze mniej.

Program "Orlen w portfelu" ma na celu zachęcenie Polaków do ulokowania środków w akcjach płockiej spółki oraz poszerzenie ich wiedzy na temat funkcjonowania polskiego rynku kapitałowego.

Paliwo z Orlenu taniej za akcje

PKN Orlen rusza z programem lojalnościowym dla posiadaczy jego akcji. Otrzymają oni 10-15 groszy rabatu na litrze paliwa. Spółka ma nadzieję, że dzięki nowej inicjatywie wzrośnie liczba osób traktujących jej akacje jako inwestycje średnio- i długoterminowe. Intencją jest też zahamowanie spadku aktywności Polaków na giełdzie i zwiększenie wiedzy o rynku kapitałowym.

- Program traktujemy jako długoterminowe zobowiązanie. Dzisiaj ruszamy z jego częścią benefitową - powiedział prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. - Nasi akcjonariusze indywidualni będą mogli skorzystać z wyjątkowych przywilejów m.in. w postaci upustów, rabatów, co przełoży się na konkretne oszczędności. W ten sposób chcemy wyróżnić tych, którzy korzystają na co dzień z naszych usług i oferty, ale traktują akcje naszej spółki jako długoterminową inwestycję  - powiedział Obajtek,

image
Posiadacze akcje Orlenu zatankują 10-15 gr. mniej.

Orlen w portfelu - jak przystąpić?

Aby przystąpić do programu Orlenu, trzeba będzie mieć na rachunku maklerskim przynajmniej 50 akcji płockiego koncernu przez minimum miesiąc. W środę na zamknięciu sesji ich kurs wynosił 97,8 zł, więc taki pakiet wart jest 4890 zł. W zamian akcjonariusz otrzyma rabaty, którymi zostanie zasilona jego karta w kolejnym miesiącu. Koncern przewidział 10 gr zniżki za każdy zakupiony litr paliwa Efecta, 15 gr za litr paliwa Verva oraz 10 proc. rabatu za zakup z oferty pozapaliwowej.

Partnerem Programu jest działający od ponad 27 lat na polskim rynku kapitałowym Dom Maklerski PKO Banku Polskiego. Aby dołączyć do programu wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, który dostępny jest w ponad 1 000 placówkach DM PKO Banku Polskiego na terenie całego kraju. Każdy z uczestników programu otrzyma na swój adres specjalną kartę, uprawniającą do korzystania z rabatów na stacjach Orlenu. Dodatkowo, nowi klienci DM PKO Banku Polskiego zwolnieni będą z opłaty za prowadzenie rachunku do końca 2019 roku.

W programie biorą udział jedynie stacje Orlenu w naszym kraju (koncern jest obecny w Czechach, Niemczech i na Litwie). W końcu września było ich 1774.

Zobacz też: PKN Orlen otworzył najnowocześniejszą w Europie stację paliw drive-through

źródło: Biuletyn Biura Prasowego PKN ORLEN

KJ

© Artykuł jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystanie tylko pod warunkiem podania linkującego źródła.


Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka