1954krawiec 1954krawiec
132
BLOG

gdzieś w PL : wór do jeziora /740

1954krawiec 1954krawiec Polityka Obserwuj notkę 6

Wiadomo już o kim. " Roman G., co by o nim nie mówić, jest wybitną postacią"- napisał wybitny dziennikarz z G. Wybiórczej. Polemować nie myślimy, albowiem ponieważ, że  każda próba polemiki jest ewidentną stratą czasu. 

Szczególnie ową" wybitność " zobaczyliśmy wtedy kiedy" wybitny" podskakiwał, skandując hasło dyskredytujące obóz PiS.  Onegdaj młodzież licealna spakowała mecenasa, tempo 1 do wora i tempo 2, przetransferowała wór do jeziora. Nasza prawda jest taka, że za wielbicielem Janowa Podlaskiego nie nadążam.  A nawet gdyby żmija nasza Polska próbowała podążać tropem mecenasa, to już po kilkuset metrach uraz kręgosłupa murowany. 

Wielkość a w tym przypadku wysokość polityka,  bo to polityk jest a mecenas przez przypadek, z braku laku, mierzona jest miarą przydatności i większym jeszcze natężeniem nienawiści do partii rządzącej i Kaczyńskiego.  A wystarczyłoby sobie się nie kłaniać.  Po co zaraz nienawiść  ? 

Dla wielu ludzi na świecznikach kłamstwo, hipokryzja jest chlebem powszednim albo codzienną bułką na śniadanie. W tym miejscu powinienem zacytować Marszałka. By nie bluzgać pominę. Każdej jeden wie jak Marszałek rzekł był o Polakach. I cóś w tym jest na rzeczy. 

Jakoś nie napotkałem dotąd informacji o donoszeniu na własny kraj przez parlamentarzystów z Europy Zachodniej. Ani wierzganiu w tych krajach " nadzwyczajnych kast ", czy rzeczników praw obywatelskich.  W tym miejscu Polacy dzierżą prymat. 

Optymistyczne jest tylko to, że jak Polak dostaje w dupę to na ten tychmiast podziały znikają i stać ich nawet na bohaterstwo.

Póki co to zróżnicowane umysłowo elektoraty  robią co chcą.  Podskakując przy tym jak cyrkowy błazen, niszcząc swój autorytet i powagę sprawowanego urzędu. Cóż,  taka gmina. I tego się trzymajmy ... 


1954krawiec
O mnie 1954krawiec

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka