2 obserwujących
34 notki
14k odsłon
  98   0

Winni są Polacy!

    No , już wiemy dlaczego koronawirus dalej się rozpowszechnia. Winni są Polacy. Łażą po lasach, a w lasach jak wiadomo koronowirus szaleje. Ale dobra władza , dla dobra Polaków zakazała im łazić po lesie . Koronowirusowi zostanie zadany ostateczny cios.
Ostatnio jednak coraz częściej odczuwam łaskę jasnowidzenia. Pojawiają mi się wizje że ilość zachorowań nie spadnie, ilość umierających „z powodu koronawirusa ” wcale nie zmniejszy się . Staję się lepszy od jasnowidza Jackowskiego. Za dwa tygodnie stanie przed nami minister Szumowski i powie – winni są niezdyscyplinowani Polacy bo spędzają razem Święta Wielkanocne. Ale co powie minister Szumowski za cztery tygodnie. Czego jeszcze zakaże? Nie będziemy mogli wychodzić w ogóle z domu , zamkniemy wszystkie zakłady pracy. Ale co powie za sześć tygodni , może wszyscy zostaniemy skoszarowani w obozach koncentracyjnych, Ale co powie za osiem tygodni?
Zostawmy na boku te żałosne wizje. Jestem realistą i nie wierzę w żadne jasnowidzenia. Analizuję  fakty i ich następstwa . A fakty są następujące. Koronawirusy żyją z nami od lat. Czasami są bardziej zjadliwe czasami mniej. 7-12% społeczeństwa jest stałym nosicielem koronawirusów. Koronawirusy przyczyniają się, mniej lub bardziej, do śmierci kilku tysięcy ludzi rocznie. I jest tak od lat. Ci nieszczęśni ludzie byli do tej pory „wrzucani do wspólnego worka” ofiar  grypy i powikłań pogrypowych. W tym roku po raz pierwszy, po prostu zastosowano testy „na koronawirusa” .  Jeśli chcemy go powstrzymać, musimy w Polsce poddać , praktycznie bezterminowej kwarantannie ok. 3 miliony ludzi, Z tym że trzeba ich wcześniej co do jednego zdiagnozować i wyłapać.
I nie jest to żadna tajemna wiedza. Każdy może się z nią zapoznać. Polecam dr Wolfgang Wodarg , prof. Sucharit Bhakdi, prof. Karin Mölling. Pisałem już o tym, ale możecie Państwo ich znaleźć bez problemu w Internecie.
A teraz fragment wypowiedzi  prof. dr Karin Mölling:
„Codziennie mówi się wam, ile wystąpiło zgonów związanych z SARS-CoV-2. Ale nie mówią, ile osób jest już zarażonych grypą tej zimy i ile zgonów miało miejsce z jej powodu.
Tej zimy grypa nie jest ciężka, ale około 80.000 osób jest zarażonych. W ogóle nie powiadamiają cię o tych liczbach. Coś podobnego wydarzyło się dwa lata temu. Nie jest to osadzone we właściwym kontekście. […]
Każdego tygodnia w Berlinie umiera człowiek z powodu bakterii lekoopornych odpornych. To daje około 35.000 zgonów rocznie w Niemczech. W ogóle się o tym nie mówi. Uważam, że mieliśmy już podobne sytuacje kilka razy i że obecnie wprowadzane środki są zbyt daleko posunięte.
Uważam, że być może nie należy podejmować zbyt wielu kroków przeciwko młodym ludziom, którzy wspólnie się spotykają i zarażają się nawzajem. Musimy jakoś zbudować odporność. Jak to będzie możliwe bez kontaktów? Młodsi znacznie lepiej radzą sobie z tą infekcją. Ale musimy chronić osoby starsze i chronić je w sposób kontrolowany; czy rozsądne jest to, co robimy teraz, aby rozciągnąć epidemię w sposób niemal paraliżujący całą gospodarkę światową?
[…]
Instytut Roberta Kocha podaje dane. Następnie siedząc jako słuchacz lub widz dowiadujesz się:  znowu 20 zgonów, jakie to okropne! Czy wiesz, kiedy zacznę panikować? Jeśli będzie ich 20.000. Bo wtedy zbliżymy się do tego, z czym mieliśmy do czynienia na spokojnie dwa lata temu.
Epidemia grypy w 2018 roku, w której zginęło 25.000 osób, nie zaniepokoiła prasy. Kliniki musiały poradzić sobie z dodatkowymi 60.000 pacjentami, co również nie stanowiło problemu w klinikach!
[…]
To jest największy strach: choroba jest prezentowana jako straszna choroba. Choroba per se jest jak grypa w normalną zimę. W pierwszym tygodniu jest jeszcze słabiej.” – German Virologist of International Renown Warns Government Lockdowns Are a Horrible Mistake, Will Make Crisis Worse, 23 marca 2020 r. “

A teraz pytanie do wszystkich zapatrzonych w min. Szumowskiego – ile jeszcze gospodarka wytrzyma jego brak wiedzy i kompetencji – dwa tygodnie , cztery tygodnie , sześć tygodni? Właśnie zaczęły się masowe zwolnienia z pracy. Za miesiąc , może za dwa ludzi bez pracy mogą być miliony. Ile Polska wytrzyma tego żałosnego człowieka  i ten żałosny rząd , i tą  żałosną opozycję.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale