2 obserwujących
34 notki
14k odsłon
  99   0

Dwa prezenty.

Zwolennicy Trumpa dali ogromny prezent Demokratom wkraczając do budynku Kongresu. Dodatkowo zniechęcając do niego wielu jego zwolenników i ludzi o poglądach umiarkowanych. Demokraci triumfują. Chcą dodatkowo dobić Trumpa -impeachment, grożenie sądami itd.

Ale prezent dany Demokratom przez kilku oszołomów (co było widać na zdjęciach) został zmarnowany natychmiast przez kierownictwa Twittera i Facebooka swoimi blokadami permanentnie blokując Trumpa. Po co ? Przecież Trumpa już nie ma. A o ataku na Kapitol ludzie szybko przestaną myśleć , zwłaszcza że większość sprawców została schwytana i odpowie przed sądem, a zostaną zwolnieni z uwagi na swoje problemy psychiczne. Natomiast lewackie kierownictwo Facebooka i Twittera zamiast działać jak do tej pory czyli udawać demokratów i delikatnie sączyć propagandę, odsłoniło swoje maski.

„Twitter i Facebook nie mogą być medium, które uczestniczą w przekazywaniu informacji powodujących zamieszki”. Takie było ich wytłumaczenie.

„Rzecznik Talibów – Zabihullah Mudżahid może mieć na swoje konto na Twitterze a Trump nie może? Politycy wenezuelscy, komuniści którzy doprowadzili własny kraj do upadku, odpowiadają za absolutny kryzys w tym państwie, gdzie ludzie protestują na ulicach i walczą o przetrwanie, walczą przed głodem – tacy politycy mogą być na Twitterze a Trump nie może?” A ciekawe a ile kont członków ruchu Black Lives Matter zostało zablokowanych w trakcie ubiegłorocznych zamieszek? Gdzie straty były miliardowe i ludzi zginęło wielokroć więcej. Co więcej , te firmy wspomagały BLM milionami dolarów. A ile kont rosyjskich i chińskich notabli, czy innych zostało zablokowane? Jakoś wrażliwość szefostwa Facebooka i Twittera nie dotyczy dogadywania się z totalitarną władzą w Chinach.

 Parler był chwilami zawieszony ponieważ tylu chętnych chce się do niego zapisać. Zablokowali więc Parlera. Facebook i Twitter staje się symbolem cenzury i obciachu. Zlikwidowałem swoje konto na Twitterze i chciałem założyć na Parlerze., niestety chyba się już nie podniesie, założę więc na Gab, a do tej pory nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje.

Kompletnie nie rozumiem działań kierownictwa Facebooka i Twittera. Przecież Donald przegrał już wybory, było to kompletnie niepotrzebne. A teraz każdy zachodnioeuropejski polityk pomyśli – skoro zablokowali Prezydenta Stanów Zjednoczonych mogą zablokować też mnie . I przypuszczam że tak samo pomyśleli Harris i Biden, A szafy polityków są pełne przygotowanych aktów prawnych do wprowadzenia opodatkowania koncernów medialnych i ich podziału, jako działań antymonopolowych. Do tej pory oligarchowie Internetu mogli powoływać się na „wolność w Internecie” . Teraz niewielu stanie w ich obronie.

Atak na Kapitol z pewnego względu jest prezentem zatrutym . Lewe skrzydło Demokratów wykorzystuje go jako okazję do ataku na wszystkich wyborców Trumpa. Zaczyna się nagonka we wszystkich ich mediach.. Jedyną szansą na sklejenie rozbitych Stanów Zjednoczonych jest pojednanie, dogadanie się z Republikanami którzy nie popierali Trumpa, a było ich wielu. Nie sądzę że Biden będzie miał dość siły żeby powstrzymać lewaków w swojej partii. Raczej będzie jak korek na fali. Popłynie tam gdzie go fala poniesie. Zwłaszcza że już przyłączył się do tej nagonki. A nastroje rewanżystowskie wśród lewaków są potężne. Zwłaszcza że Demokraci zdobyli wszystko (prezydentura i obie izby parlamentu) I „wszystko” będą chcieli osiągnąć. W tym rewanż na „Trumpistach”. Będziemy mieli śledztwa i inne prześladowanie Republikanów, co tylko zjednoczy Republikanów z powrotem.

W tym wszystkim jest tylko jeden problem, gospodarka jest w stanie opłakanym. A ich wyborcy będą chcieli pieniędzy za darmo. I już mają je obiecane.

Nie słyszałem o żadnym programie odbudowy gospodarki , o rynkowych reformach. Tylko rozdawanie pieniędzy.

Oj , oj może się okazać że za cztery lata Donald Trump wróci na białym koniu do Białego Domu. (Tak , tak wiem , na koniu nie jeździ, więc wróci na białym wózku golfowym ).


Poniżej garść informacji z Internetu pokazujących lewacką mentalność kierownictwa koncernów medialnych"

Stacje takie jak ABC News korzystają z licznych manipulacji, by podgrzewać nienawiść rasową, np. ze zdarzenia, w którym właściciel okradanego sklepu zastrzelił duszącego go szabrownika, eksponują wyłącznie kolor skóry złodzieja i nie dodają kontekstu. - Mark Zuckerberg śpi, Facebook śpi, Twitter śpi, YouTube śpi????

▪ Internauci publikują autentyczne nagrania tłumu spod znaku BLM plądrującego sklepy i napadającego na niewinnych ludzi - *REAL SHIT!*???? Facebook banuje publikujących nagrania.

▪ Powstają kolejne profile Antify uznanej za organizację terrorystyczną, konta członków BLM zapowiadających stosowanie przemocy, siłowe przejęcie władzy w państwie i jawnie nawołujących do wojny rasowej, strony wprost odwołujące się do zbrodniczych totalitaryzmów jak komunizm. - Mark Zuckerberg śpi, Facebook śpi, Twitter śpi, YouTube śpi????

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale