3 obserwujących
45 notek
19k odsłon
  170   0

Słuszny atak.

Niezwykle interesujące informacje docierają do nas z Bliskiego Wschodu. Armia amerykańska zbombardowała obóz, wspieranych przez Iran  milicji szyickich w Syrii , przy granicy z Irakiem. Siedem pięćsetfuntowych (ok. 226 kg), kierowanych laserowo bomb całkowicie zniszczyło budynki, zabijając ok. 17 bojowników. Atak nastąpił w odwecie na rakietowy atak na amerykańską bazę w Iraku , w której zginęła 1 osoba (prawdopodobnie Irakijczyk współpracujący z wojskiem amerykańskim), a kilku Amerykanów odniosło rany.

Ciekawe jakie będą teraz komentarze naszych lewackich blogerów , którzy odsądzali od czci i wiary Prezydenta Donalda Trumpa za zabicie generała Sulejmaniego. Czy wtedy rakiety amerykańskie „nie były słuszne”, a teraz „są słuszne” bo zostały zrzucone na rozkaz Bidena? A może rakiety "nie są słuszne", a bomby "są słuszne"? Obecny Sekretarz Prasowy Białego Domu  Jen Psaki, w 2017 roku na Twitterze skrytykowała atak amerykański na obiekty w Syrii słowami: „Jakie są podstawy prawne do tych ataków? Assad jest brutalnym dyktatorem . Ale Syria jest suwerennym krajem.” Obecnie twierdzi,  że to całkiem inna sytuacja.

Oczywiście w 100% popieram obecny atak na terrorystów w Syrii (mimo że nie lubię Bidena ), ale ciekawi mnie jaki teraz nasi lewaccy blogerzy „czują smak w ustach”.

A przy okazji, ciekawy jest komentarz Republikanów po zamknięciu rurociągu z Kanady i po złagodzeniu amerykańskiej retoryki wobec Nord Stream (przewidywane zakończenie sankcji wobec firm budujących rurociąg) :

„Nie jest tak że Biden w ogóle nie lubi rurociągów. Rosyjskie lubi”


Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale