3 obserwujących
45 notek
19k odsłon
  192   1

Należy MiG-i dostarczyć Ukraine natychmiast.

Należy natychmiast dostarczyć nasze Migi Ukrainie. Usunąć system swój-obcy, przemalować znaki polskie na ukraińskie, przerzucić je do Rzeszowa , skąd odbiorą je sobie piloci ukraińscy. Wysłać też wszystkie rakiety do nich i części zamienne, Ale nie tylko Migi . Należy wysłać też czołgi T-72, samobieżne armaty 122 mm Goździk , BWP-y, całą porosyjską artylerię holowaną której nie używamy, a jak sądzę jest jeszcze w magazynach, karabiny Kałasznikowa na rosyjski nabój z amunicją itd. Ten szmelc już za kilka lat i tak trzeba będzie zezłomować, a amunicję zutylizować. Pojawiła się niepowtarzalna szansa wybicia zębów Rosji. I trzeba zrobić wszystko żeby się do tego przyczynić.

Rosyjskie trolle i trzęsityłki „strasznie” protestują.

A oto ich pseudoargumenty:

1. Będzie to osłabienie naszych sił zbrojnych.

Obecnie, jedynym realnym zagrożeniem dla Polski jest armia rosyjska i armie jej sojuszników. Jeśli zagrożenie to zostanie pochowane w grobach na polach Ukrainy, a sprzęt zniszczony przez Ukraińców, będzie to najlepszą gwarancją bezpieczeństwa Polski. Po tej wojnie (jeśli Ukraina wygra) armia rosyjska, jeśli nawet Putin utrzyma się u władzy i dalej będzie chciał realizować swoje imperialne plany , będzie potrzebowała przynajmniej dziesięciu lat na odbudowę. A ten nasz porosyjski szmelc i tak będzie musiał być zezłomowany. A po naszej stronie pojawi się potężna armia Ukrainy.

2. Parę migów nie zmieni sytuacji na froncie, ale może dać pretekst Putinowi do zaatakowania Polski.

Typowe gimnazjalne myślenie. To tak nie działa .

A rakiety przeciwlotnicze, moździerze , amunicja które dostarczamy Ukrainie nie dają pretekstu Putinowi? A Morawiecki który jeździ po całym świecie wzywając do sankcji na Rosję, nie daje pretekstu Putinowi? A powiedzieć Wam jaki pretekst może użyć Putin, żeby zaatakować Polskę? Ten sam pretekst jaki użył w stosunku do Ukrainy – „W Polsce panuje dyktatura faszystowska i trzeba ją z tej dyktatury wyzwolić”. Wystarczy ? Jak ktoś jest słaby to Rosja go napadnie , jak jest silny będzie go obchodzić z daleka. Turcja dostarcza Ukrainie drony bojowe które powodują ogromne straty wojsk rosyjskich . I co? Rosja napadła na Turcję? Rosja zaprotestowała, a Turcja odpowiedziała „Możecie nas w d… pocałować.” Oczywiście w języku dyplomatycznym

3. Niech kraje NATO broń dostarczają

Owszem dostarczają. Ale to Polska ma największy interes w wybiciu zębów imperialnej Rosji. Niemcy, Francuzi , Amerykanie, Brytyjczycy zawsze mogą Polskę sprzedać Rosji (jak już to robili nie raz) Niepodległa , wroga Rosji Ukraina może być naszym najlepszym sojusznikiem w tym zakresie.

4. W Ukrainie panują UP-owcy, którzy mordowali Polaków.

Prezydentem Ukrainy jest Żyd (a UP-owcy wymordowali więcej Żydów niż Polaków) , a jego ojciec był pułkownikiem Armii Radzieckiej która walczyła z UPA. Owszem w kilku powiatach z zachodniej Ukrainie, postupowskie ugrupowania są silne, ale w skali kraju poparcie mają promilowe. Co więcej są dowody na to. że są finansowani przez Putina, któremu zależy na tym żeby Ukraina kojarzona była z UPA.

I jeszcze komentarz po ostatnie deklaracji ministra Raua o możliwości przeniesienia MiG-ów do bazy amerykańskiej w Rammstein i czekaniu na decyzję Amerykanów. Potwierdziliśmy że jesteśmy niesamodzielnym amerykańskim pieskiem.To w interesie Polski jest zwycięstwo Ukrainy! Amerykanie mogą nas sprzedać w każdej chwili, a Ukraina ma taki sam interes polityczny jak Polska – zagrożenie ze strony Rosji!


Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale