bez pardonu
Trzaskowski już obiecuję 10000 zł na rodzinę. Szkoda że nie więcej ????
3 obserwujących
503 notki
156k odsłon
103 odsłony

(P)REZYDENT TRZASKOWSKI.

Wykop Skomentuj2

(P)REZYDENT TRZASKOWSKI.

Mamy nowego kandydata na kandydata w wyborach Prezydenckich RP. Rafał Trzaskowski brojlerek

samego europejczyka z czerwonym podniebieniem Bronisława Geremka. To pod jego skrzydłami zdobywał szlify europejczyka, światowca, polityka. To widać to czuć. Arogancja, nowomowa, pustosłowie, lenistwo - znak firmowy resortowych dzieci. Ten sam tępy wyraz twarzy jak na portretach Lenina, Marksa, Engelsa nie mówiąc o twarzy wodza lewicy socjalistycznej Stalina. Typowy bobasek lewicy tyle że nie socjalistycznej z naganem w ręku ale lewicy kawiorowej, salonowej w garniturach.

Co ten bobasek ma do zapropowania? Mówiąc krótko- kto nie jest z nim, ten wróg do likwidacji.

Bezlitośnie dowiedziała się o tym TVP. Zlikwiduję TVP, TVPINFO, PROGRAMY PUBLICYSTYLI POLITYCZNEJ - jad nienawiści w odpowiedzi na niewygodne pytania o dokonania jaśnie wielmożnego brojlera Geremka.

Jaki obecnie jest prezydent Warszawy? PREZYDENT NIC NIE MOGĘ, PREZYDENT AWARIA.

Słyszymy ciągły płacz, że to brak pieniędzy, brak instrukcji jak ma postępować, zła wola rządzących

A w ostateczności ten zły kaczor. Dzisiaj słucham, że za małą ilość otwartych przedszkoli winien jest rząd, bo nie dokonał testów na pracownikach oświaty. Pytam, czy zwrócił się o zrobienie takich testów? Pani Prezydent miasta Łodzi potrafiła samodzielnie takie testy przeprowadzić, nie czekała na instrukcje. Ona już wie, że istnieje zagrożenie, że są osoby podejrzane o nosicielstwo wirusa. Trzaskowski czeka na działania Rządu.

O minionych awariach nie będę pisał, tak samo o strefach relaksu, zdechłych kozach na wiślanych wyspach. PREZYDENT KATASTROFA i takie coś chce być PREZYDENTEM RP.

Hipotetycznie wyobrażam sobie, że w tych ciężkich czasach mamy Trzaskowskiego za prezydenta oraz rządy PO- PSL. ŻADNYCH SAMODZIELNYCH DZIAŁAŃ W DZIEDZINIE PANDEMII, ŻADNYCH SAMODZIELNYCH DZIAŁAŃ W DZIEDZINIE GOSPODARCZEJ. Jedynie czekanie na dyrektywy unijne, bo rządzą europejczycy. Nadzieja w Brukseli, Paryżu, Berlinie. Polerowanie klamek salonów oraz naszywanie łat na kolana przetartych spodni.Ja nic nie mogę, czekam na dyrektywy. Prawie lodowata woda w kranie.

ZAMIAST PRAWDZIWEGO PREZYDENTA - (P) REZYDENT BRUKSELI.


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale