0 obserwujących
45 notek
56k odsłon
  470   0

PAWLE KOWALU NIE TĘDY DROGA...

Właśnie wysłuchałem  program w RMF FM Kontrwywiad Konrada Piaseckiego gościem był Prezes PJN Paweł Kowal, który po raz kolejny dokonał świadomie nadużycia wprowadzając słuchaczy w błąd.

Dokonał ciekawego zestawienia dwóch rządzących partii PO i PIS  i ich nacisków na kandydatów PJN do Sejmu, którym odradzano kandydowanie z w/w partii pod groźbą min. zwolnieniem z pracy, brakiem habilitacji, redukcją stanowiska pracy żony itp. Kowal mówił także o wykorzystywanie instytucji samorządowych do agitacji wyborczej.

Nie neguję tego zjawiska po obu stronach barykady ale Panie Prezesie PJN zrównując obie partie dokonuje świadomie manipulacji - proszę o precyzyjne przedstawienie liczby przypadków nacisków miłościwie nam rządzącej PO a ile z strony opozycji PIS ?!! Pańskie wypowiedzi sugierują, że problem dotyczy po równo obu partii - a jak jest ...?

Dobrze wie Pan, że PO dzieli i rządzi od Warszawy do Pnia Górnego, opanowali nie tylko TVP ale także inne instytucje w tym Prokuraturę, ba nawet mają sympatię wpływowego Kardynała, który rozdzielał podobno nominacje proboszczowskie według klucza a o sympatii środowiska uniwersyteckiego nie wspomnę.

A gdzie rządzi PIS ? Ilu ma prezydentów miast, marszałków województw  i koalicji w tych sejmikach ? Jakie instytucje opanowała partia rządząca, jakie uniwersytety ? A co z PSL czy SLD - oni nie naciskali ?

Proszę Panie Kowal tylko o przyzwoitość...


 

PS. Słowo o Panu redaktorze Piaseckim – czy to męski klon MO ?

 

 

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale