31 obserwujących
451 notek
502k odsłony
528 odsłon

Jak chciałem kupić okulary przeciwsłoneczne

Wykop Skomentuj1

Chciałem kupić okulary przeciwsłoneczne.  Mój wybór padł na markę Poc, model okularów "do blade". Większość produktów tej marki dostępnych w sieci Internet była podrobiona. Mimo że te okulary przeciwsłoneczne kosztują ponad 1 tys. PLN, oferowano je za nawet 150 zł.  Uważam na zakupy w sklepach internetowych- moi rodzice kilka razy w oficjalnych sklepach stacjonarnych kupili na przykład podrobione oprawki marki Ray Ban. Zepsuły się dość szybko i dopiero inny okulista poinformował że oprawki ze znanej sieci sklepów optycznych były podróbkami.

W efekcie swoje okulary przeciwsłoneczne kupiłem przez Internet z Francji.  Poczytałem uważnie opinie kupujących i kupiłem te drogie okulary poza Polską- w cenie o jakieś 300-400 pln mniejszej niż w Polsce.  Uważam że w Polsce jest zbyt niebezpiecznie kupować markowe produkty- zwłaszcza przez sieć Internet. Większość znalezionych przeze mnie okularów marki POC była podrobiona. W Chinach masowo produkuje się fałszywe okulary tej marki. W moim mieście nie sprzedawano prawdziwych okularów POC, jedynie "wysokiej jakości repliki".

Dziwne jest dla mnie że w Polsce nie ma polskiej firmy produkcyjnej wytwarzającej dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne. Zwykle dobre okulary przeciwsłoneczne kosztują około tysiąca PLN i dziwi brak polskich marek na rynku...

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka